İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site satış: 70 TL

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Site Adresi: www.SistemSensin.Org

Açılış Tarihi : 11.11.2010

Kategori : Blog ( Kollektif olarak her konudan yazılar ekli )

Günlük Hit Sayısı : 30-50 ( Kaynak : Google Analytics)

Domain Yaşı, Pagerank Değeri : 1 - 0

Banlı olduğu sponsor firmalar : yok

Site tüm içeriği ile satılıktır.

Kullanılan yazılım ve lisans durumu : Wordpress, ücretsiz lisans.

Site satışında telif hakları ile ilgili herhangi bir problemi yoktur.

Google indexi : 745 | Alexa 1.7 milyonda

Hosting firması : Digital, www.digital.com.tr

Selamun aleykum arkadaşlar, işlerim gereği yukarıda detaylarını izah ettiğim siteyi olduğu gibi satıyorum, son bir kaç aydır ilgilenemedim zaten. Gündemdeki konular yazılıp, iyi seo yapılırsa günlük 1k 'yı görüyor. Host 1 gb, fiyata dahildir. Son zamanlar yapılan çoğu seo yarışmasında dereceye girerek dikkatinizi çekmiştir. ilk pagerank güncellenmesinde en az 2 değerini alır diye düşünüyorum. Ayrıca com-net uzantıları dolu. istediğim fiyat sadece 70 TL. Nete fazla girme fırsatım olmadığı için ara ara yorumlarınızı takip ederim. iyi çalışmalar

aslantr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu fiyata satarsan helal olsun derim , siten güzel olabilir , ancak zor 20 30'a gider belki

aslantr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
günlük 400 Tekil aylık 40 50 Tl gelirli , alexa 300 k güncel blog sitemi 100 Tl'ye satamadım dostum. İnşallah sen satarsın bu verdiğin fiyata beni utandırırsın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5