İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Satışı Dolandırıcılığı...Yineleme !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esrarengiz1984

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlığı merak edip girmiş olanlar için kısaca özet geçeyim.

http://forum.iyinet.com/site-alim-v...h-oyun-siteleri-aranmaktadir.html#post1241697

linkini verdiğim konu da pm üzerinden yapılan konuşmalar sonucunda 20.05.2012 tarihinde

www.esenlerdizi.com adlı sitenin bana devri konusunda "SİRLATHER"

adlı kullanıcıyla anlaşılmış olup istemiş olduğu 400 TL kullanıcı hesabına geçirildikten sonra eleman ortadan

kaybolmuştur. O günden beri hiç bir şekilde kendisine ulaşılamamaktadır. Siz değerli arkadaşlarımın da aynı aynı

duruma düşmemesi için bu yazı bir UYARI niteliğindedir.

Sirlather kullanıcı bilgileri:

msn : [email protected]

tel: 05548910035

ad soyad : Mehmet Akif SÜZGÜN

Yukarıda bahsi geçen konu 20.05.2012 tarihinde gerçekleşmiştir ve yaklaşık 1 hafta kadar gündemde kalmıştır.
Bu konuyu buraya açtıktan sonra ise sirlather kullanıcılı şahıs konuyu görmüş, 3-5 açıklama yaptıktan sonra benden özür dileyeceğini ve istersem bana site bilgilerini yada paramı geri iade edeceğini belirtmiştir.

Bu konuyu tekrar hortlatmamın nedeni 400 lira değildir. Düşürmüşüm varsayarım. Asıl neden yapılan "terbiyesizlik"tir.

Bir kaç defa msn de görüşmemiz neticesinde benden tel,msn ve isim soy isim bilgilerinin geçtiği bu konuyu kapatmamı istedi. Sözde ismini temizlemem gerekiyormuş. Kendi ismini temizleyeceğini düşünüp suçu benim üstlenmemi de istedi. Sözde site bilgilerinin benim mailime "spam" olarak düştüğünü ve benim göremediğimi
belirterek konunun kapatılmasını istediğimi söyledi. Halbuki ortada mail falan yok. Eğer konuya bunları belirten bir " cevap" yazmazsam paramı vermeyeceğini söyledi. Bende mecburiyetten dolayı olayı kabul ettim. Ve konuyu kilitlettirdim. Admin olayın detayını zaten biliyor. Bu konuyu tekrar gündeme getirdiğim için Adminimizden anlayış bekliyorum.

Fakat konuyu kapattırmamın üzerinden 3-5 günden fazla geçmiş ve hala param hesaba yatmamıştır. Dolayısıyla ben bu 400 liralık adamı tekrar gündeme taşıma gereğini duydum.Belirteyim arkadaş sözde 200 lira hesabına yatırdım dedi. Eğer gerçekten yatırmış ise ben hala alamadığım için elimde 0 TL vardır.

Aşağıda arkadaşa 20.05.2012 de yatırmış olduğum 400 liranın garanti bankası dekontunu görebilirsiniz. Adres bilgileri dışında Hiçbir yerini karalayıp çizmiyorum.

Uploaded with ImageShack.us

Şimdi google amca bu sayfayıda indexleyecektir. Arkadaşın ününe biraz da ben ün katayım dedim. Hadi arama motorları biraz da bu arkadaş için çalışın.

Saygılarımla...

Not: Günlerdir ulaşamadığım arkadaş eğer bana ulaşırsa aramızda ne konuşulursa buraya eklenecektir.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Kişi süresiz uzaklaştırılmıştır. Mağduriyet giderildiğinde bana bilgi verin. Geçmiş olsun.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
çok doğru bir karar verdin yeniçeri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5