İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site tasarımını değiştirdim, yorumlarınız nelerdir?

grcft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Aranıza bugün katıldım. Katılmadan öncede yemek tarifleri sitemin tasarımını değiştirdim. Daha öncesinde Mercan Wordpress temasını kullanıyordum ama bu temanın çok sık kullanıldığını fark ettiğim için değişikliğe gittim. Ne dersiniz değişiklik başarılı bir şekilde mi olmuş?

url: http://tarifdeposu.com

Umut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan bakdığım hali ise sade güzel hış görünüyor ama benden sana avsiye bu siteye kız girecek erkek değil kız arkadaşlarına göstermen daha iyi sonuç almanı sağlar

grcft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hos olmus :) beğendim.

Tapatalktan Gonderildi. Yazim hatalarindan dolayi ozur dilerim.

gayet hoş duruyor :)

şuan bakdığım hali ise sade güzel hış görünüyor ama benden sana avsiye bu siteye kız girecek erkek değil kız arkadaşlarına göstermen daha iyi sonuç almanı sağlar

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Görsellik değerlendirmesinin cinsiyetle bir alakası yok. En azından bir internet sitesinde... Bu aralar yemek tarifleri konusundan biraz sapmayı düşünüyorum. Tarif Arama Motoru gibi bir sistem kurabilirim sanki. Ziyaretçilerin tarif ekleyip, düzenleme önerisi yapabileceği bir sistem. Mesela; adres tarifleri, yemek tarifleri, uygulama - program kullanım klavuzu, ne nasıl yapılır gibi şeyler işte. Açık dizin; vikipedi tarzı ama sadece tarifle sınırlandırılmış hali.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5