İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site virüslümü ?

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
chrome ile giriyorum virüs gösteriyor pc de avast var giriyorum ötmüyor bi anlam veremedim ?

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Avast görmüyor olabilir.
Sitenizin kaynak kodlarını incelediniz mi ?

SapkaliCocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenizin bazı dosyalarınıa iframe virüsü bulaşmıştır.bulaşan iframe virüsü gidecek olan siteleri yönlendirilmeye çalışır. yönlendirilen siteler virüs yaydıklarında daha önceden bloke yemişlerdir. anti programları bundan dolayı uyarı verir.virüslü iframe kodlarını sitenizden kaldırmamanız taktirde sizin sitede bloke yiyen sitelere yardım ediyor gerekçesiyle siteniz google ve bir çok arama motoru tarafında bloke yer. bilginiz olsun.daha detaylı anlatmak isterdim fakat bu kadarı yetreli umarım.

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
1 Haftadır böyle sitemdeki hit 1k azaldı chrome sadece virüslü diyor mozillada bile temiz google de bloke etmemiş . ltfn yardım edin avast ifframe yi çok iyi görür ama iframe olmadığına eminim.

çıkan uyarı :
Uyarı: Bu siteyi ziyaret etmek, bilgisayarınıza zarar verebilir.
www.turkmovo.com adresindeki web sitesi, bilgisayarınıza zarar verebilecek veya rızanız olmadan çalışabilecek kötü amaçlı yazılım barındırdığı anlaşılan oployau.fancountblogger.com sitesinden öğeler içeriyor. Kötü amaçlı yazılım içeren bir web sitesini yalnızca ziyaret etmek bile bilgisayarınıza virüs bulaşmasına yol açabilir.
Bu öğelere ilişkin sorunlar hakkında ayrıntılı bilgi için oployau.fancountblogger.com için Güvenli Tarama tanı sayfası sayfasını ziyaret edin.

oployau.fancountblogger.com adresine girdim ondada uyarı mesajı aldım :(

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
denedim nod32 de temiz. chrome de oployau.fancountblogger.com diye bi hata var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi