İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site yaptiricam

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaslar
asp tabanli genis kapsamli ilan sitesi yaptiricam kendine cok guvenen webmaster varsa ozelime mesaj atabilir sitenin ozellikleri kisaca assagidaki gibi olucak

1-kullanici ilanini verince otomatik yayina giricek
2-admin yeni eklenen ilanlari gorup kontrol edebilicek
3-ilanlar email yolu ile confirim olucak

diger ayrintilari msnde konusabilirz

saygilar

www.cafeyurt.com

NOT: Odeme is sonunda yapilicaktir

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Odemenin yarisi pesin yarisi is bitimini kendi hostumda gosterdikten sonra almak kaydi ile asp ile istedigin sistemi yazabilirim. MDB & SQL farketmez. Fiyat yaptiracagin sitenin islevine ve ozelligine gore degisir.

Saygilar.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeyi iş sonunda yaparak profesyonellerle muhatap olma şansını sıfıra indirdiğini belirtmek isterim. hiçbir aklı selim programcı paranın gelip gelmeyeceği konusunda fikri olmazken kalkıp da iş için emek harcamaz , hazır script bile kurmaz hatta. bu konularda dili yanan,emeği gaspedilen çok programcı var buralarda.

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pexolas' Alıntı:
ödemeyi iş sonunda yaparak profesyonellerle muhatap olma şansını sıfıra indirdiğini belirtmek isterim. hiçbir aklı selim programcı paranın gelip gelmeyeceği konusunda fikri olmazken kalkıp da iş için emek harcamaz , hazır script bile kurmaz hatta. bu konularda dili yanan,emeği gaspedilen çok programcı var buralarda.

daha once benimde agzim yandi dostum parayi bosver stresi yanima kar kaldi
ozellikle alta not dustum odemeyi is sonunda yapicam diye arkadaslari mesgul etmek istemem ilgilenenler varsa konusuruz zorla degil bu projeden sonraki projeyi de vericem saygilar

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 tane mesaj yazmışın yeni üye olmuşun sonra vericem parayı diyosun
güldürtme münasip yerlerimi

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş sonu ödemesiyle işibilen kimse çalışmaz. ya bir ön ödeme ya da yarı ödeme ile oluyor bu işler.

T

turkplatform

Misafir
kesinlikle haklılar..
Hiçbir ödeme yapmadan kimse w*arez script bile editlemez :p

İstersen bizde ödemenin 1/4 ünü almak şartıyla projelerinde aktif bulunabilirz..

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burakmert' Alıntı:
5 tane mesaj yazmışın yeni üye olmuşun sonra vericem parayı diyosun
güldürtme münasip yerlerimi

nerenle gulersen gul ilgilenenlere yazdim mesaji ayrica forumu mesgul etme!!

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadasım sakın para mara verme zaten bı bu web tasarımında var bu .Olayı soyle yap 20-30 YTl kapora ver karsındakı işi yapsın bıtırsın sonra ve malı al parayı yaparsın.Biz ticaretle ugrasıyoruz 5-6 milyarlık malları 100 -200YTL kaparo ıle getırıyoruz bu programcıları anlamıs degılım sonra heryer dolandırı doldu diye isyan edıyonuz...

G

Geveze.at

Misafir
programciligin sistemi böyle ticaretin öyle
Eski köye yeni adet getirtmeyin. Paranin birazi alinir ondan sonra program yazilir. Programm i elde edecek olan rikse girer. Emek sar fedecek olan niye riske girsin.
Akli selim profi hic bir programmci bu ödemeyi kabul etmez.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
öyle olunca da ben 500 USD ye yapacağım siteyi 750 ye yapıyorum, bu seferde siteyi yaptıran cıyaklamaya başlıyor, tek taraflı düşünülmeyecek bu olay, bi firma bana 500 dolarlık site için 10-20 ytl kaparo vermeye kalkacak, var mı böyle bir hakaret daha bilmiyorum...

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geveze.at' Alıntı:
programciligin sistemi böyle ticaretin öyle
Eski köye yeni adet getirtmeyin. Paranin birazi alinir ondan sonra program yazilir. Programm i elde edecek olan rikse girer. Emek sar fedecek olan niye riske girsin.
Akli selim profi hic bir programmci bu ödemeyi kabul etmez.

dostum emek veriyorsunuzda bizde bu parayi sokakta toplamiyoz bizde emek verip kazaniyoruz ne demek programi elde edicek olan riske girer? haksizsam
haksizsin de saygilar

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben buradan çok insana site yaptırdım hepsi de siteyi kurdu sonra parasını yolladım. Burada paranın üzerine yatacak adam olmaz zaten.
Risk iki taraf içinde söz konusu oluyorsa hiç başlamayın işe. Karşılıklı güven işidir bu 50 milyon için iki tarafta sıkıntı çekmesin..

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pigeon' Alıntı:
Ben buradan çok insana site yaptırdım hepsi de siteyi kurdu sonra parasını yolladım. Burada paranın üzerine yatacak adam olmaz zaten.
Risk iki taraf içinde söz konusu oluyorsa hiç başlamayın işe. Karşılıklı güven işidir bu 50 milyon için iki tarafta sıkıntı çekmesin..

ya ben adamin parasina yatmis olsam iki tane sitem var biriside bu olucak parasini alamayan adam duman etmezmi sitelerimi herturlu saldiri herturlu kotu reklam boyle bi riske girmem 3 kurus para icin kimsenin emeginde gozum yoktur
ben bizim milleti iyi biliyorum parayi alinca sallamaya baslicak 1 haftalik isi 3 ayda yapicak veya yarim yamalak yapicam isine gelirse boyle hesabi abi bunu ben yapamam su kadar extra ver arkadasa yaptirayim falan. ben cok yasadim bunlari bastada soyledigim gibi yasadigin stres yanina kar kaliyor
kendi paranla rezil oluyorsun insanlar kavun degilki kokluyasin
saygilar

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nonamez' Alıntı:
arkadasım sakın para mara verme zaten bı bu web tasarımında var bu .Olayı soyle yap 20-30 YTl kapora ver karsındakı işi yapsın bıtırsın sonra ve malı al parayı yaparsın.Biz ticaretle ugrasıyoruz 5-6 milyarlık malları 100 -200YTL kaparo ıle getırıyoruz bu programcıları anlamıs degılım sonra heryer dolandırı doldu diye isyan edıyonuz...

mal getirmekle program yapmak aynı şeye değildir.
düşünün malı getirdiniz ve karşınızdaki kişi almadı, ne olacak? mal hala elinizde ilk alıcıya satabilirsiniz. satmasanız bir çok kez aldığınız yere iade edebilirsiniz. en çok bir miktar zarar edersiniz.
ama programcı sizin için çalışıp size özel bir şey yapıyor ve sonra bunu almıyorsunuz.
ameliyat yapan doktora kanser hücrelerini yerine koy düyorsunuz ameliyat bittikten sonra. (biraz abarttım tabii tam böyle değil çünkü bir yazılım, tasarım yada script te çoğu kez satılabilir ama tabii yine de çarpıcı örnek olsun diye bırakıyorum bunu :))

saygılar..

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oyle mallar vardırkı sadece sahsa getırılır ve almazsa elınızde patlar.Mutserı herzaman haklıdır prensıbı ıle sız musterıye guvenırsınızkı oda sıze getırcegınız malı guvensın.Ticarettte bu işler soyle olur sız ve musterı sozleşme imzalarsınız ve kapora alırsınız.Zaten sunu dusunun 1000$ site için 100$ kapora aldıgınızda kım 100$ verıp gerı kacarkı??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi