İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site yaptırılacak.

E

Expert

Misafir
Toplist tarzında site yaptırılacak.

Başka işle ilgilenmeyip tüm gün site üzerinde çalışacak ve böylece kısa sürede bitmesini sağlayacak yazsınlar lütfen buraya.

Ayrıca lütfen özelden yazmayın.

metadige

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşım iyi günler,istersen ben yardımcı olabilirim, yalnız diğer tarafdaki mesajını da okudum, kafama bi kaç şey takıldı, konuşmak istersen msn adresimi özel mesaj olarak atıyorum.

E

Expert

Misafir
metadige arkadaşım teşekkürler,msn'deki görüşme için.

Senin gibi iyi webmasterların bu forumda çoğunlukta olduğunu biliyorum,o yüzden dediğim gibi içimi dökmeye : ) hep buraya geliyorum.

Karşılıksız yardım teklifin için de çok teşekkürler.

Ama benim değil de bu işte profesyonel olan bir arkadaşın yapması daha doğru olacak.

Teklifim hala geçerlidir.

metadige

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Expert' Alıntı:
metadige teşekkürler,msn'deki görüşme için.

Senin gibi iyi webmasterların bu forumda çoğunlukta olduğunu biliyorum,o yüzden dediğim gibi içimi dökmeye : ) hep buraya geliyorum.

Karşılıksız yardım teklifin için de çok teşekkürler.

Ama benim değil de bu işte profesyonel olan bir arkadaşın yapması daha doğru olacak.

Teklifim hala geçerlidir.

Asıl ben teşekkür ederim , burada senin gibi anlayışlı insanların olduğunu bilmek de sevindirici.

E

Expert

Misafir
metadige' Alıntı:
Asıl ben teşekkür ederim , burada senin gibi anlayışlı insanların olduğunu bilmek de sevindirici.

: )

apaChe' Alıntı:
Websitesi çalışmıyor.Bu arada sen daha reklam ödemesini almadın mı?

Şimdi googledan marmaraweb.com u buldum.Mesaj çektim.Yarın da ararım.Ama önce arkadaşların o siteyle ilgili söyleyeceklerine göre karar veririm.

H

HoBaa

Misafir
Expert' Alıntı:
Toplist tarzında site yaptırılacak.

Başka işle ilgilenmeyip tüm gün site üzerinde çalışacak ve böylece kısa sürede bitmesini sağlayacak yazsınlar lütfen buraya.

Ayrıca lütfen özelden yazmayın.

hitlist istiyorsan pm at.pm kutun dolmus galıba.atamadm

H

hedefturan

Misafir
öyle sıradan toplistler script tarzında kurmayız, hostingbankasi.com olarak istersen sıfırdan kodlayarak hazırlayabiliriz

msn: [email protected]

E

Expert

Misafir
İş verildi.Teklif ve yardımlar için teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5