İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitede Alt Alan Yaratıp o alanda başka Google Reklamı Olurmu..

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar mesela benim xxxx.com diye bir sitem var ve xxxx.com da kendi reklamlarımı yayınlıyorum .Daha sonra oyun.xxxx.com diye bir alt alan adı yaratıp orada da başka bir arkadaşın google adsense sitesinin reklamlarını yayınlamak istiyorum.Bu mümkün olabilirmi ???

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bence mümkün. İnternette birçok örneği var (xyz.blogspot.com vs..).

Ama aynı bilgisayardan iki hesabada giriş yaparsanız olmaz :)

dizinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayni sayfa'da yani html, php, asp her neyse iki farkli adsense olmamak kaydiyla hersey mümkün diye biliyorum. Neticede yabanci makale sitelerinden böyle yapanlarin oldugunu duydum. Her makale yazan kendi makalesine kendi reklamini koyabiliyor.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Aynı anda, 2 farklı hesapa ait reklamları, aynı sayfada göstermediğiniz sürece sorun olmuyor diye biliyorum...

FeyzaBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama....

Yukarıda mümkün dedim ama....

Alt domain banlanırsa ana sayfa da banlanır mı veya tam tersi söz konusu olur mu bilemem. Böyle bir riski de oalbilir.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Subdomain farkli domainlerdir...
Bir rivayete gore tum gen.tr , web.tr , gov.tr , edu.tr domainler .tr subdomainidir... Adsense acisindan da sorun yok.

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevaplar için teşekkür ederim.Bu konuyada bir açıklık getirmiş olduk...
icon12.gif

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Subdomain farkli domainlerdir...
Bir rivayete gore tum gen.tr , web.tr , gov.tr , edu.tr domainler .tr subdomainidir... Adsense acisindan da sorun yok.

doğrudur odtünün elinde olan uzantı .tr fakat okulum insanı çakal olunca gen.tr biz.tr cart.tr curt.tr diye açıp extradan bi para kırma peşinde...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5