İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteler index almıyor sizce ne yapayım

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Merhaba arkadaşlar tüm sitelerim blogger üzerinde ama domainli hepsi kısa bi süre önce hepsi anında index alırdı sonra hesabımdan 3-5 blogger spam diye silindi ardından bunlarda index almamaya başladı dün bi arkadaş sen hiç bozuntuya vermeden günde 2 konu gir bırak dedi o şekilde devam ediyorum acaba emeklerim boşamı gidiyor ? yeni blogger site açtım oda aynı şekilde ...

Hucukii

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Metalarınıza bunlarıda eklerseniz düzelir belki

<meta content='5 gün' name='revisit'/>
<meta content='5 gün' name='revisit-after'/>
<meta content='belge' name='resource-type'/>
<meta content='tüm' name='audience'/>
<meta content='genel' name='rating'/>
<meta content='Tüm' name='robots'/>
<meta content='index, follow' name='robots'/>

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Şahsen ben yeni projelerim olan 5 sitemde şuanda anında index alıp sıralamaya girebılıyorum, sıkıntım olmadı index hızı konusunda hiç bir zaman.

Gelelim şimdi işlemlere Yazdığımız bir konuyu;

1: Hepinizin bildiği birşey aslında ( google webmaster tools'dan ) Google gibi getir diyorsunuz.

2: Ping-o-Matic! adresinden pingliyorsunuz. ( tüm işaretler seçili olacak ) üst kısma konu başlıgı orta kısma konu adresi ve alt kısmada feed adresınız.

3: Aşağıdaki imleme sitelerinde konunuzu imliyorsunuz. Ha ben bunu bir sistemle yapıyorum forumdan bir arkadaş satıyor ama bunu satın almanıza felan gerek yok tabi alan olacak olursada söylerim pm'den.

Ama en önemlileri Digio, Bentio ve İmle.pro bunlara imliyorsunuz.

lmx6b.png

Hop Siteniz İndexleniyor.

Anitibariyle 12 günlük sitem'de denedim sırf konuya buraya koymak için, 15 dk degıl normalde 1-2 dakika ıcerısınde ındexlendı fakat ben bu konuyu yazarken screen almayı gecıktırdım.

lmxkg.png

Ayrıcada yeni site açıcaksınız REG ettınız herbişeyi tamamladınız ve ılk makalenızı gırdınız diyelim, bunu uygulayın 2-3 saat ıcerısınde İNFO ve İNDEX'leriniz geliyor.

Yapamayan olursa müsait olursam pm atın yardımcı olayım arkadaşlar, NEGATİF yorumlardada rica ediyorum bulunmayın.

Konunun bana hiç bir FAYDASI YOK sadece artık görmekten bile bunaldım ( hızlı index alamıyorum, İndex hızı nasıl çıkar, index alamıyorum, hızlı ındex almam ıcın neler yapmalıyım ) gibi başlıklardan.

Alıntıdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5