İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitelerdeki facebook grupları görünmüyor

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Merhaba arkadaşlar sitelerimdeki facebook grubumuza katılın beyaz bir renkte kalıyor bu sadece bendemi var yoksa sizdede aynı problem varmı ? çözüm önerilerinizi bekliyorum

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
bu anladığım kadarıyla sadece benim oluşturduğum gruplarda var nedeni ne olabilir nasıl düzeltebilirim ?

T

trgy

Misafir
Eklediğin kodlarda bir ahta olabilir mi ya da sadece senin pc ile alakalı olabilir mi? link verirsen daha iyi görebiliriz.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Burada sol üst tarafta Facebook Grubumuz sadece bu da değil diğer sitelerim için kurduğum gruplar beyaz şekilde çıkıyor :S

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
PHP:
<script type="text/javascript" src="http://static.ak.connect.facebook.com/js/api_lib/v0.4/FeatureLoader.js.php"></script><script type="text/javascript">FB.init("e724c4e4beedb781d34bae3e8c8d08d3");</script><fb:fan profile_id="339353808842" stream="0" connections="10" logobar="1" width="300"></fb:fan><div style="font-size:8px; padding-left:10px"></div>

kodu bu şekilde yaptım yine banamısın demedi :S

T

trgy

Misafir
Deniyorum ben de bir yandan kodları değiştirip değiştirip ama hakkaten olmuyor. Başka sitelerde de göremiyorum gerçi grupları :D

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
başka grupların id numarasını girice bende çıkıyor sıkıntı yok tuhaf bi durum :D

T

trgy

Misafir
izinlerden kaynaklanabilir mi? Bilmiyorum açıkçası pek bu faecbook olaylarını sadece yardımcı olmaya çalışıyorum. :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
sitelerden kaldırdım gitti canı cehenneme facebook'un

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi