İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitelerimize gerçek hitler kazandıralım!

Dr. Wm.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bilindiği gibi google'da üst sıralara çıkmanın yolu alakalı sayfalardan link almaktır.

Ben de diyorum, gelin sitemize üye olun sonra bu konunun altında bana sitemizde ki kullanıcı adınızı ve sitenizi ulaştırın size ana sitemizde içerik sağlayıcı yetkisi verelim, Sitemize ayrıntılı içerikler ekleyin. İçerik eklerken de kendi sitelerinden alıntılar yaparak kendi sitelerinize link ekleyin. Böylece kendi oluşturduğunuz alakalı sayfalardan kendi sitenize link alabilirsiniz. Üstelik açtığınız her makaleye kendi sitenizden 1, başka sitelerden 2 link ekleme hakkınız olsun.

Peki bu yöntemle nasıl üst sıralara çıkacaksınız, çok basit; sitemize her gün en az 1 alakalı ve özgün yazı eklediğimizi varsayalım, sonuçta eninde sonunda en üstte çıkarsınız.

Yazılarınız önce tarafımızdan okunacak ve uygun bulunursa yayına alınacaktır.

Bunun karşılığında sadece sitenizin en altına o da en altına; "SosyalNet.Net'in sitemizden alıntı yapması serbesttir" yazısını ekleyin. Böylece karşılıklı link takası yapmış oluruz, ama siz daha karlı çıkmış olursunuz. Eğer link kalkarsa, biz de mesajlarınızdan linkleri kaldırırız ona göre :D

Mesajlariniza meta tag eklerseniz google'da arandığında yazınız daha ön plana çıkma olasığı artacaktır. Böylece sizin yazınızı okuyan herkesin sitenize ulaşma şansı artacaktır.

İnsanların sitenize ulaşabilmesi için sitemize atacağınız mesajlarınız güncel olmalıdır.

Dediğim gibi sitemize Gündemdeki konuları ekleyin ve mutlaka sitenizden alıntı yapıp sitenize link verin.

Güncel konular google'da çok arandığı için googleden gelen ziyaretçi sayınız artacaktır.

Ücretsiz araç ve makale yazarsanız bazı iyi webmasterlar kaynak olarak sitenizi gösterir ve ziyaretçi sayınız artar.

Wordpress ile ilgili plugins yapın veya türkçeleştirin. Sitemizde yayınlayın ve yapımcı olarak kendi sitenizin linkini ekleyin(böyle yaparsanız alıntı ile beraber sitenize toplam 2 link, diğer sitelere de 2 link ekleme hakkınız olmuş olur bu makale için) ve tabi ki Wordpress ile ilgili türkçeleştirme veya pluginslerle uğraşırsanız diğer wordpress siteleri sizi dost sitelerine eklerler ve hit kazanırsınız.

Kazancınız gittikçe artmış oluyor değil mi?

En önemlisi açtığınız makalelerin bazılarına ise Sosyal Ağ Sitelerine, özellikle de Facebook ta ki sayfalarınıza bu makalelerin linkini eklerseniz, bu makaleleri okuyan her kes eninde sonunda soluğu sizin sitenizde alacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5