İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Sitelerinize değerinden çok sayıda makale veriyorum...

Webge

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar aradığım kriterler şunlardır;

- Sitenizin hiti olacak, 500 hit tabandır.
- İçeriğiniz özgün olacak ve hızlı taranacak.
- Makaleleri siz yazacaksınız, uzun makaleye ihtiyacım yok, 100-200 kelime aralığında olsa yeter.
- Makaleye bir kaç adet görsel koyacaksınız, bir tanesini makale yazılan siteden alacaksınız.
- 2-3 adet bağlantı olacak makalelerde, ben sadece siteleri vereceğim, anchor text kısımlarını siz kafanıza göre yazacaksınız, doğal olacak şekilde ayarlayacaksınız.
- Makaleleri facebook, twitter, google + profillerinizde de paylaşacaksınız.

Yukarıdaki şartlar bana uygun diyorsanız 3 adet iş vereceğim, sektörleri, otomobil yedek parça, bayrak imalatı, erkekler için e-ticaret sitesi. Hizmeti beğenirsem sürekli çalışırız. Yukarıda belirttiğim kriterlere uygun site/siteleriniz varsa bana;

E-Posta: [email protected]
Tel: +90 553 240 29 48
Özay Demir

Karışıklık olmaması açısından öm iletişimi kurmayalım, sadece e-posta ile iletişim kuralım...

İletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz, e postalarınızda sitenizi ve tek makale için istediğiniz ücreti yazınız...

Herkese hayırlı işler ve bol kazançlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5