İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitelerinizi Google'a Sevdirelim ve Otoriter Bir Site Haline Getirelim

JustOFBurn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vl9J5R.png

Sitelerinizi Google'a sevdirmek ve paylaştığınız yazıların pagerank değerinin yüksek olması için yorum çalışması yapıyoruz. Farklı ip adreslerinden organik olarak sitelerinize yorum gönderiyoruz.

Yorumların SEO ve Google üzerinde nasıl etkiye sahip olduğunu anlatan küçük bir yazı;

• Google, yazılarımıza yapılan yorumları çok seviyor. Yazıya yapılan yorumlar ne kadar fazlaysa yazının o kadar bilgilendirici olduğu düşünüp normalden fazla artı veriyor bize. Bu da sıralamamıza doğrudan etki ediyor.
  • Yorum sayısı fazla olan yazıların pagerank’i yüksek olabiliyor. Her ne kadar Şubat 2012 pagerank güncellemesinden sonra pagerank’in eskisi kadar önemli olmadığı anlaşılsa da sıralamamıza hâlâ az da olsa etki ediyor. (2012’de SEO)

-----------------------------------------

• Bizim sistemimiz ise; sizin belirlediğiniz isimlerde,maillerde ve istediğiniz şekilde yorum yaptırabilme gibi özellikleri taşıyor.Tabii,yapılan tüm yorumların hepsi farklı ip adreslerinden olmak şartıyla..

• İP adreslerimiz daha önce herhangi bir engele takılmış veya herhangi bir listede cezası bulunan adresler değildir.​

3 adet yorum; 0,75 kuruş.
5 adet yorum; 1,25 tl.
10 adet yorum; 2,50 tl.
Fiyat listesi hakkında ve daha detaylı bilgiye sahip olmak için skype adresimizi ekleyebilirsiniz.

Skype; derintasarim
Skype adresimize 7/24 ulaşabilirsiniz.​

haydufyteam

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hocam benim web sayfama 150 farklı ip adresinden 150 yorum ve günlük 10-12 adet olacak şekilde yorumu ne kadara atarsınız? ayrıca yorumlar yazılarımız ile alakalı olurmu? web sayfam: http://www.avantajkodu.com/ pm bekliyorum. acil seo ihtiyacım var her alandan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5