İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitelerinizi Hitlendirmek ve Kaliteyi Yakalamak İtermisiniz ?

BlaxeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Merhabalar,
Yeni Açtığınız Film ve Dizi Sitelerinizi Baştan Aşağı İnceleyip, Google'dan Nasıl Organik Hit Alabileceğinizi ve Sıralamalarda Yükselmek İçin Neler Yapmanız Gerektiğine Dair Size Rapor Sunuyorum.

--------------------------------------------------------------------

Siteleriniz İçin Yapılacak İşlemler Şunlardır:

* Meta Taglarınız İncelenir ve Hit Alabilmeniz İçin Nasıl Olması Gerektiğinin Analizi Yapılır

* Site içi Optimizasyona Bakılır ve Neler Yapılabileceğinizin Analizi Yapılır

* Title ve Seo Ayarlarınız İtina İle Kontrol Edilir ve Sağlıklı Hit Almanız İçin Gerekenler Teker Teker Raporlanır

* Kullanıcıyı Daha uzun Sitede Tutmak İçin Neler Yapmanız Gerektiği Raporlanır

* Google Hangi Siteleri Sever, Hangi Siteleri Sevmez ve Google'ın Gözüne Hızlı Bir Şekilde Girebilmek İçin Taktikler Sunulur

* Tek Part Video Upload Eden Arkadaşlar İçin Yüklediği Videolardan Doğan Backlink Almak İçin Neler Yapması Gerektiği Raporlanır.

* Rapos Teslim Edildikten Sonra 1 Hafta Destek Verilir ve Sitenin Gidişhatı İncelenir

* Tek Tıkla İmleme Yöntemi ve Doğal Backlink Alma Taktikleri Sunulur

* Uzun Vadede Nasıl Bir Yol İzleneceği ve Nasıl Kalıcı Olacağı Hakkında Fikirler Sunulur

+ Olarak Kendime Ayırdığım Bir Kaç Taktik Uygulayarak Siteleriniz İçin En Verimli Olan Raporlamayı Sunmaya Çalışırım.

--------------------------------------------------------------------

Bu Hizmetin Bedeli Sadece 15 TL'dir.

Konuda Referans Olması Açısından İlk 5 Arkadaşa 10 TL'den Hizmet Verilecektir.

Fikir Sahibi Olduğum ve İyi Gözlemler Yaptığım Scriptler,
Wordpress, Medasoft, Labidu, Alp'tir.

Bu Scriptler Üzerinde Tecrübelerim Oldukça Yüksektir.

Bilgi Sahibi Olmanız Açısından 2 Haftalık Olan Bir Wordpress Film Sitesinin Şuanki Durumunu Gösteriyorum

77417469574647584551.jpg

42152928999230598238.jpg

44716618006925291665.jpg

23751214932786849395.jpg

90149923528313042970.jpg

2 Haftalık Olan Bu Sitenin Direk Sıralamalara Girdiğini ve İndex Sayısın Ne Kadar Olduğunu Görüyorsunuz. Google'dan Gelen Hitlerin %100 Doğal Olduğunu ve 2 Haftalık Sitedeki Hitlerin Her Gün Daha Çok Arttığını Görebilirsiniz.

Not:

* Yapılan İşlemlerin Kesinlikle %100 Garantisi Yoktur. Yaptığım ve Raporunu Sunduğum Tüm İşlemler %100 Doğal
ve Kaliteli Bir Site Sahibi Olmanız İçin Size Sunulacak Taktiklerdir.

* Eğer Raporumda Belirttiklerimi Uygularsanız 1 Ay İçerisinde Meyvelerini Yemeye Başlarsınız. Bundan Kesinlikle Bir Şüpheniz Olmasın.

* Raporlama İşlemi, Sitenin Durumuna Göre 2 ile 48 Saat Arasında Teslim Edilmektedir.

* Msn Üzerinden Takıldığınız Yerlerde Destek Anlamında Bir Sıkıntı Yaşamazsınız ve Müsait Olduğum Zamanlarda Sorularınızı Sorabilirsiniz.

Herkese Bol Hitli ve Mutlu Günler Dilerim.

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu sistem sadece wordpress mi ? Smf foruma yapabilir misiniz ?

BlaxeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
hocam forumlar ile ilgili ne yazıkki işlem yapmıyorum. Kendi bildiğim ve tecrübelerimin olduğu sistemlerde çalışmak daha mantıklı. İşimi yapacaksam adam akıllı yapmalıyım ki gerçekten insanların verdiği para, onlara zamanla geri dönebilsin.

O Yüzden WP, Medasoft, Labidu ve Alp Scriptleri ile çalışıyorum.

filmkolic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ödemeyi ne tür istiyosunuz geri ödeme garantisi varmıdır.

BlaxeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ödemeyi iş bankası veya paypal olarak yapabilirsiniz. paypal tercihimdir.

Geri ödeme yapmıyorum üstadım. sonuçta emek veriyorum ve memnun kalacağınızı garanti ediyorum.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
ödemeyi iş bankası veya paypal olarak yapabilirsiniz. paypal tercihimdir.

Geri ödeme yapmıyorum üstadım. sonuçta emek veriyorum ve memnun kalacağınızı garanti ediyorum.

Memnun kalacaksınız diyorsunuz. Biliyorsunuz bu googlenin işidir neyin ne olacağı belli değildir. Emek harcıyorsunuz illaki emeğinizin hakkını almanız gerekli. Ama memnun kalınmadığı takdirde geri kalan ödemenin teslim edilmesi gerekli diye düşünüyorum.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Memnun kalacaksınız diyorsunuz. Biliyorsunuz bu googlenin işidir neyin ne olacağı belli değildir. Emek harcıyorsunuz illaki emeğinizin hakkını almanız gerekli. Ama memnun kalınmadığı takdirde geri kalan ödemenin teslim edilmesi gerekli diye düşünüyorum.

+2.......

BlaxeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Şöyle izah edeyim. Ben burda analiz analiz yapıyorum ve Size gerekli tüm raporları tek tek sunuyorum. Eğer bunları yaparsanız vadede kesinlikle gözle görülür artışların olduğunu göreceksiniz. Sizin emek verdiğiniz gibi bende emek vererek size bunları sunuyorum. Yaptığım tüm işlemler google için %100 geçerli işlemlerdir ve Kesinlikle illegal yöntemler kullanılmamaktadır bu yüzden işe yaramama gibi bir durum söz konusu değildir. O yüzden geri ödeme yapmıyorum üstadım. Yani ben sizler ile kendi taktiklerimi paylaşıyorum ve aldığım ücrette bu emeğimin karşılığıdır. Benim yazdıklarıma uyup uymamak sizin tercih edeceğiniz birşeydir.

yALin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel..

bence gercekden böle bişey varsa ben denemek isderimm.sukrurayn1905@hot eklersen.görüşelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito