İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Sitelerinizin Kalitesini Arttıralım • PR5 Yıllanmış Siteden Backlink • Siteleriniz Uçuşa Geçecek •

JustOFBurn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitelerinize birden yüksek sitelerden backlink almak yerine forumlarda tanıtımını yaparak kısa sürede büyük sonuçlar elde edebilirsiniz. Forum tanıtımları ile sitelerinizin hitini arttırabilir, doğal ve zararsız backlinkler elde edebilirsiniz.

PAKET 2 ve 3'ü Alana PR5 Alexa Dünya Geneli 10K Altı Siteden Backlink Hizmeti ÜCRETSİZ!

• WMAraci gibi önemli forumlarda sitenizin tanıtımını yapıyoruz. Bu sayede tamamen doğal backlinkler elde ederek sitenizi arama motorlarında yükseltebilirsiniz.

• Yapacağınız tek şey bize site adresinizi vermeniz, anahtar kelimenizi vermeniz ve raporları teslim edebileceğimiz bir adet mail adresi vermeniz. (Anahtar kelime en fazla 2 tane)

• Tanıtım yazılarınızı biz yazıyoruz. Hiç bir ek ücret ödemenize gerek yok, tanıtım yazılarınız en fazla 150 kelime olacak şekildedir.

[ WMA - Basit Paket :] Toplamda 5 forumda 2 ayrı özgün tanıtım makalesiyle site tanıtını yapılır. Bu paketin fiyatı; 15 TL'dir.

[ WMA - Şişirilmiş Paket :] Toplamda 15 forumda 7 ayrı özgün tanıtım makalesiyle site tanıtımı yapılır. Bu paketin fiyatı; 40 TL'dir.

[ WMA - Kaba Paket :] Toplamda 30 forumda 15 ayrı özgün tanıtım makalesiyle site tanıtımı yapılır. Bu paketin fiyatı 75 TL'dir.

• İlk paket hariç diğer tüm paketlerin raporlanması en geç 15 gün içinde gönderilir. Tüm paketler en az 4 iş günü içerisinde raporlanıp mail adresinize gönderilir.
• Paketler SEO konusunda kesin etkili ve garantili sonuçlar veren paketlerdir.

• İLETİŞİM : Skype adresimizden 7/24 ulaşabilirsiniz. Skype adresimiz; makalehizmeti
• ÖDEMELER : Finansbank Enpara, Vakıfbank, Paypal.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5