İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem 1. Olduğu Kelimelerde Yok?

Popho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Bu Konularda Çok Bir Bilgim Yok Ancak Kendimi Geliştirmeye Çalışıyorum. Geçenlerde Panda Damgası Yiyen Sitem Çalışmalarım İle Düzelmiş Ve Hitleri Eski Seviyesine gelmişti hatta Hitler Artmaktaydı Ancak Bugün Baktığımda Online Sayısı En fazla 3 Olmakta Ve Büyük İhtimal Bugün Hit Az Gelicek. Ve Önemli Bulduğum 2 Kelimede Sitem Geriledi. Önemli 2 Kelimeden biri ful indir 1. Sıradaydı şuan 94. Sırada oda anasayfa değil bir konumun linki. Ve Full indir kelimesinde 14. Sırada İken 99. Sırada Olması ki o linkte anasayfa değil bir konunun linki. Acaba Sorun Ne Olabilir? Yorumlarınızı Bekliyorum.

Sitem: http://goo.gl/RgGXh

Popho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu aralar dalgalanma olduğu söyleniyor.

Evet Dalgalanma Vardı. Panda'dan Dolayı Bir Dalgalanma Vardı Ancak Ondan Kurtulmuştuk :). Ancak O dalgalanmada bile kelimelerde oynama yoktu sadece hit düşmüştü. Bu Sefer Hem Hit Düşüşü Hem Kelimelerde Oynama Var. Ancak Bazı Bilen kişilere sorduğumda PR Değişiminden Sonra Olur Böyle Dalgalanmalar 1-2 Hafta Sabret Bu Sırada Ne Yapıyorsan Yapmaya Devam Et dedi.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aynen öyle google dalgalanır durulur biz alıştık sende alışırsın

Popho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen öyle google dalgalanır durulur biz alıştık sende alışırsın

2 Yıldır bu İşlerin İçindeyim Yaklaşık 1 Yıldır Dalgalanma Yaşamadım Ancak Son 1 Aydır Dalgalanma yaşıyoruz Tam Kurtuldum Dedim Gene Dalgalanma :(

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Panda algoritması Türkiye'de faaliyete geçirilmedi sadece Ingilizce aramalarda yapılan bir güncelleme. Gerileme yoğun backlink faaliyeti yapıldıysa, özellikle bir anda ani hızla yapılan, blog yorumu gibi linklerde, olabilir. Ya geriye daha güçlü döner, ya da indeksten kaybolur belli bir süre sonra.

Popho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Panda algoritması Türkiye'de faaliyete geçirilmedi sadece Ingilizce aramalarda yapılan bir güncelleme. Gerileme yoğun backlink faaliyeti yapıldıysa, özellikle bir anda ani hızla yapılan, blog yorumu gibi linklerde, olabilir. Ya geriye daha güçlü döner, ya da indeksten kaybolur belli bir süre sonra.

Ne Kadar bir Süre Beklemeli. Şuan Anasayfa O Kelimelerde İndex'ten Kaybolmuş Bir Durumda Zaten. Bu Süre Zarfında Neler Yapabilirim? Hangi Yolları İzliyim?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Aynı durumu daha önce yaşamadığım için sadece teoride öneride bulunabilirim. Eğer dediğim gibi yüksek sayıda blog yorumu veya o tarz ikinci kalite link çalışması yaptıysan (ki öyle gözüküyor), bir süre sadece kaliteli sitelerden yazı içi link almaya bak. Yüksek PR sitelerden tanıtım yazısı vb.

Popho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı durumu daha önce yaşamadığım için sadece teoride öneride bulunabilirim. Eğer dediğim gibi yüksek sayıda blog yorumu veya o tarz ikinci kalite link çalışması yaptıysan (ki öyle gözüküyor), bir süre sadece kaliteli sitelerden yazı içi link almaya bak. Yüksek PR sitelerden tanıtım yazısı vb.

Yardımın İçin Teşekkürler. Tanıtım Yazısı Alacağım...

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bence siten hiçbir zaman birinci olmadı. Google'un kişiye özel aramalarını kapatmış olmayasın? O kuvvetli kelimeye tepeden inmen pek olası değil çünkü, inersen de böyle uçururlar adamı abuse diye.

Popho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence siten hiçbir zaman birinci olmadı. Google'un kişiye özel aramalarını kapatmış olmayasın? O kuvvetli kelimeye tepeden inmen pek olası değil çünkü, inersen de böyle uçururlar adamı abuse diye.

Hayır Ful İndir Kelimesinde 1. full indir kelimesinde 14. Sıradaydı. Pek zor Kelimeler Değil Domain Yüzünden Ve Optimizasyon Bilgisine Güvendiğim İnsanlar Tarafından Yapıldı. Angelo'nun Dediği Gibi Yakın zamanda Backlink Çalışması Yapmıştım Neden Ondan Olabilir. ;)

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Günlük 2 k Tekil sitem bir anda 40 Tekile indi açtığım konular ilk sayfa maksimum 3. sırada oluyordu ( Kelime değil konu) özgünlüğü bozdum alıntı yapmaya başladım hitti daha arttırmak için 1 ay içerisin de 40-70 Tekil gerçi hiç ilgilenmedim bir aydır güncelleme hiç yapmadım Bunun da etkisi var.

Her neyse, pr0 dı
1 aydır güncel hiç konu girmedim pr atlıyor alexa hergün 5k yükselme yapıyor, Hitte mütiş düşüyor :) ne alaka çözemedim.

Popho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yardımlarınızı Hala Beklemekteyim. Farklı Bir Çözüm Yolu Olanlar Yazarsa Sevinirim. Şuan Çözüm İçin Bir iki adet tanıtım yazısı aldım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5