İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem acayip yavaşladı

cudjex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce wp-postview eklentisini kurdum ve sitemin berbat yavaşlamaya başladığını gördüm.Eklentiyi kaldırdım ama hala aynı yavaşlıkta.Sorun nerede acaba yardım edebilecek olan var mı;?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bu yavaşlık sürekli oluyorsa eğer sql yedeğini al, wordpress admin panelinden tüm eklentilerini pasif duruma getir, ftp ye bağlan, aktif temanı ve silinmemesini istediğin tüm dosya ve klasörlerini de yedek al, htaccess ve config.php yedeğini al, wordpressi kullandığın dizindeki tüm klasörlerini sil, güncel wordpressi indir tekrar at ftp ye, işlem bittikten sonra yedek aldığın config.php yi ftpye gönder, pma daki tablolarını onar, bu işlemleri kısa sürede yaparsın çok basit şeyler, eğer hala bir yavaşlık söz konusu ise, kullandığın tarayıcının çerezlerini sil, hatta kullandığın tarayıcıları tekrar kurabilirsin, sitene girdiğin tarayıcıya fazla yüklenme, tabları az tut, sorunların devam ederse eğer hostingini değiştir. daha hızlı ve stabil hostingler mevcut.

cudjex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler.sanırım suncudan kaynaklıymış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5