İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem Adsense İçin Uygun Mu ?

erentoper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar öncelikle herkese iyi çalışmalar ben http://www.oyunicidestek.com/ sitesinin sahibiyim sitem önceden blogspot olarak yer oluyordu daha sonra domaini özel domaini ayarlayarak .com yaptım blogger panelinden yani . Sitem blogspottaykende adsenseye başvuruyordum her nekadar 1. onayı geçsemde 2. onayda hep takıldım nedense. Daha sonra belki biraz site büyürse değer kazanır diye düşündüm ve .com yaptım . Şuan günlük 3000 görüntülenmesi var ve son olarakda dün bir başvuru daha yaptım . Konuları Özgün tutmaya çalışıyorum . Bu yüzden bir çok konumu sildim sizce kabul edilme şansı var mı ?

Ha bu arada önceden red edilme sebebi -Siteniz Politakalara uymuyor nediydi . Siz büyüklerimde siteyi bir incelerseniz çok memnun olurum acaba nerede uygunsuzluk var .

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim .

İyi günler .
Paylaş

Seo Shark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hile sitelerini zamanla banladığını duymuştum onun haricinde site iyi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5