İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem arama sonuçlarında olduğu halde panelde banli

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sitelerim arama sonuçlarında olduğu halde Google webmaster panelinde şu uyarı çıkıyor:

Sitenizdeki hiçbir sayfa şu anda Google'ın dizinine eklenmedi. Dizin oluşturma zaman alabilir. Web yöneticileri için hazırladığımız bilgilerimizi ve web yöneticisi yönergelerimizi incelemeyi yararlı bulabilirsiniz

yani banlanan bir site gibi bu uyarı var ki bütün sitelerde ayni uyarı.

pain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede aynı uyar var ve Googlebot, ana sayfanıza en son 12.Nis.2008 tarihinde başarıyla erişti. yazısı çıkıyor işin ilginç tarafı cache baktığımda ayın 15 nin görüntüleri çıkıyor ve tüm gün google bot sitemi indexliyor

KeReM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizdeki hiçbir sayfa şu anda Google'ın dizinine eklenmedi. Dizin oluşturma zaman alabilir. Web yöneticileri için hazırladığımız bilgilerimizi ve web yöneticisi yönergelerimizi incelemeyi yararlı bulabilirsiniz

aynı sorun bendede var bütün sitelerimde bu cıkıyor sorun ne acaba? bir bilen varsa bizi aydınlatsın teşekürler.

pain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sandbox düşmüş yada banlanmış olabilirmiyiz ki acaba bilen var mı herkeste resimdeki ileti çıkıyor sanırım

adszne9.jpg

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet pain aynisi bende de cikiyor ama botlar siteye geliyor ve arama sonuclarında cıkıyorum google un yeni bir oyunumu ne anlamadim :S

pain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede botlar sitede geziniyorlar çok anlamsız botların siteyi indexleyip dizine eklememesi

emredem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google dizinine eklenmedi diyor. dmoz dan bahsediyor olabilirmi?

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır normalde google dizinine eklendi diye yazması gerekiyor panelimdeki bütün domainler öyle görünüyor anlamadım ne iştir

pain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saat 02:26 itibarı ile google dizine eklemeye başladı sitemi tekrar hoş 2 gün geriden geliyor herzamanki gibi ama yeter ki eklesin
umarım aynı sorunu yaşayan arkadaşlarında siteleri tekrar dizine kelenmeye başlamıştır

adszyl1.jpg

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet benimkide düzeldi insallah gitmez yüregime inecek :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi