İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem Google Kelime Aramasında Çıkmıyor?

keremcelik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemin tüm sayfaları google de kayıtlı fakat sitemin keyword lerini yazdığımda google de kelime üzerine çıkmıyor. Sizce neyapmam gerekir. Şöyle açıklarsam daha anlamlı olur:
Sitemin adresi http://bilgeraydolap.com/ bu. Google ye bilgeraydolap yazdığımda ilk 2 sıra bende fakat sadece raydolap yazdığımda çıkmıyor. Sizce ne yapmam gerekir ?

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Merhaba, siten yeni ise seo çalışmalarını yaparak zamana bırak, ikincisi aşırı keyword kasman seo kurallarına aykırıdır.

keremcelik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kelime üzerine nasıl çalışacağımı tam olarak bilmiyorum biraz yardımcı olursanız sevinirim...

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
kelime üzerine nasıl çalışacağımı tam olarak bilmiyorum biraz yardımcı olursanız sevinirim...

hedef kelimeniz raydolap ise backlink alırken raydolap şeklinde oluşturun, ayrıca dofollow sitelerden link alır ya da yorum yaparsan üst sıralara çıkma ihtimaliniz daha yüksektir.
pr yüksek siteler hariç bol bol link değiştirmenizi önerrim. çok fazla link kasıpta sandbox'a düşmeyin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5