İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem hakkında SEO Önerileriniz?

BilgiBankan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BilgiBankan.com hakkında SEO bilgisi olan arkadaşlarda SEO önerisi talep ediyorum, SEO açısından yorumlamak isteyen ya da öneride bulunmak isteyen arkadaşlardan cevap bekliyorum
Şimdiden teşekkürler ;)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Resimleri küçültürsen ana sayfan daha kolay açılır. Thumbnail diye aratırsan sanırım bir sürü sonuç çıkar. Çok fazla java script kodu kullanma. style şablonlarını css dosyasına yazıp çağır sayfalar daha hızlı açılır. Resimleri kendi sitene yükle. Yazıları çalma. Resimlerle link vermemeye çalış. Her yerden link alma :) .

varmısın yokmusun bitti mi bunun gibi yazılar yazmaya devam et :D.

BilgiBankan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Resimleri küçültürsen ana sayfan daha kolay açılır. Thumbnail diye aratırsan sanırım bir sürü sonuç çıkar. Çok fazla java script kodu kullanma. style şablonlarını css dosyasına yazıp çağır sayfalar daha hızlı açılır. Resimleri kendi sitene yükle. Yazıları çalma. Resimlerle link vermemeye çalış. Her yerden link alma :) .

varmısın yokmusun bitti mi bunun gibi yazılar yazmaya devam et :D.
Sırayla yanıtlayayım :)
Şimdi resimleri zaten küçük tutmaya çalışıyorum. 200x200 maksimum boyut oluyor yazı içinde bile.Küçültme işini photoshop'tan yapıyorum.
Çok fazla yok sadece birkaç eklenti için var.
O dediğini yapacağım kesinlikle bu çok problem yaratıyor.
Resimleri yazı içindeyse kendi siteme yüklüyorum ama anasayfadakiler değişken şu en sevilen videolar köşesi gibiler onları boşuna yükleme gereği duymuyorum.
Yazılarım kesinlikle çalıntı değil, alıntı yapınca da belirtirim zaten.Ama nasıl oluyor birçok forum kaynak belirtmiyor, birkaç forumdan toparladıklarımı düzenliyorum bir şeyler katıyorum güzel bir şeyler çıkıyor ortaya işte o zaman belki çalıntı denebilir ama onun dışında kendim yazıyor çevremdekilere bizzat sorarak yazıyorum.
Link almamak işte bu yaptığım en feci hata oldu birçok bloga yorum yazmıştım deli gibi bir şekilde tanıtım için, acemilikti ne yapalım? Şimdi dikkatli davranıyorum.
Teşekkür ederim başka yorumları olan arkadaşlar da var memnun olurum ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5