İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem heklendi ne yapmam gerek ?

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Selamınaleykum hostingi nerden aldıysan aldığın firmaya söyle şifreni değissinler belki dosyalara virüs atmıs olabilirler resetlede iyi olur :)

arifcabar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nerede açık verilmişse araştır en azından aynı şekilde bir daha saldırıya maruz kalmazsın.

create

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
eğer talep edersen kullandığın sistemden kaynaklanan bir açık varsa bulurum. sende ona göre açık olan kısmı fixlersin

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yedek arkadaşta bi gelsin yazdıklarını yapacağım teşekkürler yardımın için ...

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
neydi sistem wordpress mi ??
neyse artık kurarken attığın dosyaların bilgisayarında olanını - anadizinde index dosyası var. onu içine at değiştir de geçer sanırım.
türkçem için kusura kalmayacaksınız morelim kötü

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
tmm bilgisayarındaki wordpress klasörünü aç. ana dizinde wp content wp bilmem ne falan olan yerde :) index dosuası var. ftp ana dizine sürükle. değiştir de geçer. sonra admine falan da giremessen aynı işlemi adminde yap. bilgisayarındaki klasörden wp admine gir ordaki index dosyasını sitenin içindeki wp adminin içine sürükle değiştir de.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
tamamdır teşekkürler...

Ekleme: dediklerinizi yapmama rağmen düzelmedi admin paneline girebiliyorum

sinemahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba bir çok kez herkezin başına gelmiştir hosting ftp içine index.html yada php dosyası atıyorlar hele bu wordpress'se daha kolay oluyor www içinde'ki klasörlere giriniz her hangi birisinde index olacak onu silmeniz yeterli olacanı düşünüyorum

360°

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dün gece aynı şekilde 2 adet wordpress sitem haclendi ve bilin bakalım nerede host ediliyordu? Malesef Webadam!
Sitelere index basmışlar sadece indexleri silince her şey normale döndü. Dün gece attığım ticket sonrası webadam'dan açığın kapatıldığı yönünde bir bilgilendirme aldım. İnşallah bir daha olmaz. Sadece yeni atılan indexleri silip yerine eski indexi atınca düzelmesi lazım.
Geçmiş olsun.

360°

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ftp den atılan dosyaların tarihlerine bakalbilirsin. YEni atılanlar 23.05.2011 diyor zaten.Sanırımın default.html ve home.html de var aynı tarihde atılmış. Ben onlarıda sildim.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
www dosyasında vardı sildim tekar geri atıp yenisini ama düzelmedi nerede yanlış yapiyorum acaba

Ekleme: yazı gitti ama bembeyaz bi sayfa çıkıyor http://Supheli.net :(

Ekleme: oldu sayenizde.... +rep yardımcı olanlara

javox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yardımcı olabilirim istersen.

Ne sebeple heklendigini bilmezsen tekrar heklerler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5