İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem hiç hit almıyor

selman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SelmanParlak.com Blogu yeni açtım. İçerik çoğunlukla Teknoloji haberleri. Fakat ziyaretçi sayısı 20-30'da geziniyor. Sizce ne yapmalıyım?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Blog siteleri not defteri gibidir. Yavaş yavaş zamanla doldurman gerekir. Şimdi 5000 mesaj yazsan anca sandbox a düşer. Büyük blog siteleride yani çok hit alan siteler genelde 2-3 yıllık blog siteleridir.

Şöyle anlatayım genelde blog sitelerinde yeni teknolojilerden bahsederler. Bu teknolojiyi sen bilebilirsin işin o dur çünkü. Diğer insanların bunu öğrenmesi zaman alıcak yani senin yazdığın güncel bir konu 1 yıl sonra popüler olacak vs. Bir çok sebepi var. onlardan birisi.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Yazılarını imleme sitelerine etkileyici şekilde ekle ;)

Zelim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blogunuzu inceledim. Önce bunu bir düşünün:
Blogunuzda rakiplerinizden (diğer sitelerden) farklı ne vereceksiniz ziyaretçiye? Her sitede hali hazırda ziyaretçilerin beğenisine sunulmuş şeyleri sitenize eklemişsiniz. Hit alamamanızın bence en büyük sebebidir.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Siteyi zaten yeni açmışsın Created: 2010-01-16 artık bu tarz konularda hit yok hite dönük bir site yapmak istiyorsan televizyonu takip edip güncel veya ilginç olan haberleri ekliceksin.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
hocam sadece hit mi lazım olan? yoksa sadık okuyucu kitlesi mi?
buna netlik getirirseniz size taktik verebiliriz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi