İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem için düşündüğüm fikir

türk emre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba geçenlerde yeni bir site açtık aklımdaki fikri gerçekleştirmek istiyorum ancak editöre ihtiyacım var şöyle kısaca fikrimi özetleyecek olursam.

Bir çoğumuzun web sitesi var bende şöyle düşündüm ben ve arkadaşlarım normal içerik üreteceğiz diğer editör arkadaşlarımız kendi web sitelerinde yazdığı yazıyı bizim web sitemize de ekleyecek (index aldıktan sonra) daha sonra ister kaynak olarak link yada konu içinde seçtiği bir kelimeye konunun linkini koyacak bir kaç kategori ile başlamayı düşünüyorum.

Paylaşılan konular aynı zamanda sosyal medya hesaplarında paylaşılacak. İlerleyen zamanlarda sitenin mobil uygulamasını yapıp Goole Play'e koymayı düşünüyorum. Katılmak isteyen veya düşüncesini belirmek isteyen yazabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5