İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem için yardım eder misiniz?

keles.senol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;
https://www.ttvinc.com.tr/ web sitem için seo çalışmalarını yapmaktayım, 2 ay önce; vinç kiralama, kiralık vinç, istanbul vinç ve İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan semtlerde çok iyi yerlerdeydi sitem ancak sonradan düşmeler yaşandı daha da eski yerine gelmedi. İndexlemeye giriyor sonradan hemen çıkıyor neler oluyor anlamıyorum. Ayrıca Makaslı platform kelimesine çalışmalar yapıyorum ancak onda da hiç verim alamadım yardımlarınızı bekliyorum.

dentizm

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba,

İlk olarak gelen backlinklerinizi kontrol ediniz, bu aralar botlarla içerik çeken siteler başıma bela olmaya başladı. Her biri yüzlerce alakasız ve gereksiz link gönderiyor.

İkinci olarak da sitenizin içerik kalitesini artırın, ilçe sayfalarınız duplicate content oranınızı artırıyor. Şuan %31 olarak görünüyor. Kontrol etmek için tıklayınız.

kolay gelsin

keles.senol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevaplarınız için teşekkürler ederim siteme gelen tüm backlinkleri engelledim zaten backlink çalışmalarını nadiren yapmaktaydım onları da engelledim. Bu aralar yazılarım üzerinde güncelleme yaparak tekrar eden yazılarımdan kurtulmaya çalışıyorum ama nedense bir türlü ilerleme sağlayamıyorum.

prayer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevaplarınız için teşekkürler ederim siteme gelen tüm backlinkleri engelledim zaten backlink çalışmalarını nadiren yapmaktaydım onları da engelledim. Bu aralar yazılarım üzerinde güncelleme yaparak tekrar eden yazılarımdan kurtulmaya çalışıyorum ama nedense bir türlü ilerleme sağlayamıyorum.

İstediğiniz anahtar kelimeyi ve öne çıkarılacak siteyi pm atabilir misiniz? Ücretsiz demo hizmeti sunmak isterim.

ocalburakdurmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- Öncelikle site tasarımınızı biraz daha düzlemenizi öneririm. Kullanıcıya daha hoş görünecek bazı düzeltmeler yapabilirsiniz. Resimler çok kalitesiz görünüyor. Video yerleşiminde sıkıntı var vs.. Tasarım iyileştirmeleri algılanır ve sıralamanızı etkiler.
2- Sitenizin en çok trafik alan anahtar kelimeleri vinç kiralama,istanbul vinç,sepetli vinç kiralama,vinc firmalari ve kiralık vinç şeklinde. Bu kelimelerinize olan bakımlarınızı url yapısını değiştirmeden devam ettirin.
3- Faydalı backlinklerin bulunmuyor. Kaliteli bir backlink bakımı yapılması gerekiyor. Anahtar kelimelerinizi beslemek için backlink çalışması oldukça önemli.
4- Sosyal medya imlemelerini düzenli olarak yapın.
5- Sitenize düzenli olarak kategoriniz ile alakalı içerikler girmeyi deneyin. Arama motorları kullanıcılara sitenizi bu kategoride hizmet verip vermediğinize tam olarak emin olduktan sonra gösterir.
6- Son olarak domaininiz ile eşdeğer rakibiniz bulunuyor. ttvinc[nokta]com sizin alan adınızla neredeyse aynı. Buradan da büyük bir kaybınız bulunmakta. Ayrıca Google My Business kaydınızı bulamadım. Rakibiniz buradan da oldukça trafik çekmekte. Haritalar üzerindeki reklamınıza da ağırlık vermeniz oldukça faydalı olacaktır.

sismailoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar üstad vinckiralama.biz - vinckiralama.site -vinckiralamaistanbul.net gibi isimler müsait bu isimleri al alternatif olsun üç site için üste bir slider alt taraflara blog gibi makaleler yazdır ve beklemeni öneririm.Asıl adın ttvinc.com.tr müşterilere vereceğin kurumsal web siten olsun zaman kaybetme derim.

nightwalker

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hitdunyasi isimli sitede güzel bir seo analiz aracı var. hem de ücretsiz denemeni öneririm. SEO'da bir sıkıntı yoksa bugüne kadar yapılanları bir kenara bırak, backlinklerini yenile, heklink var mı kontrol et, organik-direk hit durumunu gün gün takip et. linkleri değiştirmeden anahtar kelime düzenlemesi yapmanı öneririm. bir yardımım olursa, özelden mesaj yazabilirsin. kolay gelsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5