İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem iki dilde.başvuru süresini etkilermi!?

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 5 gün önce Adsense'ye başvurdum, forumlardan anladığım kadarıyla türkçe siteler çok geç onay alıyo.Benim sitem iki dilde ingilizce ve türkçe fakat başvuruda türkçe türkiye olarak seçtim onay süresini etkilermi ingilizcede olması yani azaltırmı onay süresini :rolleyes: ? Sitem tek bir konu üzerinde.

http://cscodes.net.tr.tc

C

ceddin

Misafir
Googlenin bu siteyi onaylayacağını sanmıyorum. Bu arada benim bir arkadaşım org'lu domainle 2 aydır onay bekliyor.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domainle bir alakası yoktur başvuru onayınızın.. Tamamen üye olduğunuz dilde çalışan kişi sayısıyla ters orantılı olarak gider.. Çok kişi varsa kısa zamanda onay alırsınız..

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ceddin sitem niye onaylanmasın onu anlamadım :p En saçma siteler bile onay alırken benim sitem onay almıycak öylemi.Majestic arkadaşım ne demek istediyini açıkçası anlamadım :?

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
en saçma siteler onaylanmıyor.
iyi siteler onaylanıyor, ve o onaya bağlı olarak başka sitelere uygun olmasa bile reklam yayınlıyorlar .

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet oyuncu sanırım öyle, neyse ben basit bi ingilizce site yapmaya başlıyım :)

T

Tasarimx

Misafir
selam

ücretsiz sitelerde adsense alabiliyormu acaba bir bilgisi olan varmı..?

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
brinkster de bedava hostu olan birisinin adsense den reklam aldığını görmüştüm

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemi google 2 günde onayladı :) :) :) sılıkmaya başlamıştım zuuahahaha

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne demek istediğimi daha detaylı açıklım.. Günde türkçeden 10 webmaster başvuryorsa adamlarda örneğin 5 adam koyuor.. 100 adam ingilizceden başvurursa adamlarda 50 adam koyuyor siteleri kontrol etmesi için bu yüzden ingilizce siteler daha kolay onay alıor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5