İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem İndexlenmiyor

omerto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitem 2 hafta önce 5 dk da indexleniyordu 1 hafta tema hatası yüzünden kapalı kaldı şimdi indexlenmiyor eski haline gelmesi için ne yapabilirim ?

site adresim VAYY

Erkan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteye çok geç Giriyor. Hostun yavaş gibi ama geçicide olabilir. Takip etmek lazım. Ayrıca konular googlenin bildiği sürekli gördüğü konularsa geç indexlenir. Yani Örneğin Pluggable.php Hatası Çözümü Diye Aradığımızda Googlede Bir çok Konu var. Bu tarz başlığa sahip Konular geç indexlenir ve içerik özgün değilse yükselme imkanı yoktur. Özgünse geç indexlenmesini takmayın. Sürekli Özgün ve Güncel Tutulduğunda Site Zamanla Düzelir.

omerto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteye çok geç Giriyor. Hostun yavaş gibi ama geçicide olabilir. Takip etmek lazım. Ayrıca konular googlenin bildiği sürekli gördüğü konularsa geç indexlenir. Yani Örneğin Pluggable.php Hatası Çözümü Diye Aradığımızda Googlede Bir çok Konu var. Bu tarz başlığa sahip Konular geç indexlenir ve içerik özgün değilse yükselme imkanı yoktur. Özgünse geç indexlenmesini takmayın. Sürekli Özgün ve Güncel Tutulduğunda Site Zamanla Düzelir.

teşekkür ederim cevap yazdığınız için hosttan olabilir host değişikliği yapacağım zaten yakında o pluggable.php hatasınıda ben yaşamıştım daha yeni o yüzden ekleyeyim dedim :) özgün eklemeye devam ediyorum :) birde benim arkadaşım var ona yazılar yazdırıyorum mesela 21 aralık isimli yazıyı o yazdı siteye etkisi olur mu ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sitenin indexlenme alışkanlığı bir hafta kapalı kalması nedeniyle kolay kolay değişmez. Hatta drop domainlerin bile zaman zaman eski indexlenme hızlarını taşıdıklarını görüyoruz. Sorun daha ciddi olabilir. Devam ederse filtre ihtimalinin nedenleri üzerine düşünmeniz gerekir.

Erkan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam Her yazı Özgün Olduktan Sonra Siteye yararlıdır ama Mesela Başlık ilgi Çekici ve Değişik Olursa Yararı Daha Çok olacaktır. Şöyle Düşün Büyük Haber Sitelerinin Başlıklarını Takip Et ilgi Çekici ve Özgün Başlıklar. Mesela Adamlar Olmayacak şeyleri Bile Başlıkta Olacak Gibi Gösteriyor ama Konu Farklı:). Sende O Şekilde Özgün Başlık Yapabilirsin Mesela 21 Aralıkta Beklenmedik Yaşanacaklar Mesela Bu Tarz Başlık Varsa Daha Da Değiştirebilirsin. Sürekli Değişik Yazcam Diye Uğraşma Ama Arada Farklı Başlıklara Yer Ver Bana Kalırsa.

Bu Arada Eif Haklı Webmaster Tools'dan da Gelen Giden Varmı Kontrol Et istersen.

omerto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin indexlenme alışkanlığı bir hafta kapalı kalması nedeniyle kolay kolay değişmez. Hatta drop domainlerin bile zaman zaman eski indexlenme hızlarını taşıdıklarını görüyoruz. Sorun daha ciddi olabilir. Devam ederse filtre ihtimalinin nedenleri üzerine düşünmeniz gerekir.

seo veya anasayfadaki etiketlerden olabilir mi acaba ? seo yu kendim yapmıştım

Erkan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seo Derken Aşırı Link Felan mı Kastın Hocam? Bu Arada Webmaster Toolsa Kayıtlıysa oradan Uyarı Gelmiştir Sorun Varsa. Sağlık Durumunu Felan Bi Kontrol Et Sitenin.

omerto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seo Derken Aşırı Link Felan mı Kastın Hocam? Bu Arada Webmaster Toolsa Kayıtlıysa oradan Uyarı Gelmiştir Sorun Varsa. Sağlık Durumunu Felan Bi Kontrol Et Sitenin.

hayırda kendim yaptım ayarlamaları ama indexlenirkende o ayarlar vardı webmaster toolsa baktım Robots.txt Getirmede uyarı iconu var mesaj filan gelmemiş

omerto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitem hala indexlenmemeye devam ediyor özgün içerik girmeme rağmen

omerto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun hala devam ediyor :( özgün yazılarda boşuna yazılıyor

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hurriyet bumeranga kayıt ol. Ziyaretçi olarak faydasını görmesen de arama motorlarını sitene çekebilir. İmleme çalışmaları yap ve son olarak ta bir tane fb veya twitter sayfası aç siten için. Yazıların orada otomatik yayınlansın. Tüm bunları yaptıktan sonra sık sık özgün içerik girmeye çalış. Google (ve diğer arama motorları) seni yavaş yavaş sevecektir. Gerisi gelir zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5