İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem indexlenmiyor

keepcalmweeds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhanalar 16 günlük instagram takipçi panelim var sitem instagram takipçi satışı yazdığımda 72. Sırada gözüküyor fakat instagram takipçi hilesi yazdığımda toplam 100 sonuç bulunuyor ilk 100 e bile girememişim acaba bu neden etiketlerimde sayfa adımda bu kelime var
Sitem takipetsinler.com

Savasyok

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rekabet söz konusu site çok yeni hocam.Diğer kelime neden çıktı dersen şöyle örnek vereyim oto kurtarma kelimesi ile istanbul oto kurtarma bilirsin baya farklı bölgesel olunca arama hacmi küçüldüğü için çıkabilirsin.yani sabret derim çok yeni

Savasyok

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kelimeden kelimeye de farkediyor dostum mesela firma rehberi sitesi kurdum indexledim 3-4 günde bazı kelimelerde girdi sıralamaya ama her kelimede girmesini beklersen üzer

keepcalmweeds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekküt ederim :) user 58 oldu :) harbi gördüm yararini simdiden

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

Sitemin altina iletisim bilgim var whatsapp tan yazabilirsin elimden geldigince yardimda bulunurim size :)

sabri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu işler zaman ve çalışma ister daha hiç bi sitenin seo çalışması olmadan çıktığını görmedim

by brindar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rekabet ettiğin kelime biraz çok tercih edilen kelime daha az tercih edilen kelime ile rekabet etmelisin.

nightwalker

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Dalgalanmadan da kaynaklanabilir. iddialı kelimeler bunlar. daha çok çaba sarfetmen gerekecek. kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5