İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitem kapatıldı

furkan316

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba film indirme sitem bugun kapatılmış

site adresi filmmerkezi.org

mahkeme kararı ile kapatılmış dava filan açılırmı başa bela olurmu

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Başına bela olmazlar, zaten sana daha önceden telif hakları ile ilgili olarak bir mail yollamışlardır,

Sadece siten kapanmış hepsi bu, emeklerine yazık olmuş diyebiliriz anlayacağın.

hellw4rder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site sadace türkiyede kapanmış olması gerekmiyormu ben yurt dışındayım ve banada kapalı görünüyor

furkan316

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam yerine oturmaya başlamıştı herşey hitler olsun paylaşımlar olarak bugun sabah şok oldum tekrar açılma gibi bir durum olabilirmi

hellw4rder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka bi domaine yönlendirebilirsen site kaldığı yerden devam eder diye düşünüyorum

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
siteyi ben başkasından satın almıştım who is bilgilerinde hala onun bilgileri mevcut eğer mail geldiysede onun adrese gitmiştir

Siteyi aldiginiz kisiye sorun belki onlara böyle bir uyari gitmistir kimsenin günahinida almamak lazim ama belkide ondan elden cikardilar sitelerini?

furkan316

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakalım yapacaz bişey yada üste bi bardak soğuk su içeceğiz şu şoku bir atlatayım dava filan uğraşayalımda film şirketleriyle şunu anlamıyorum Türkiyede bu işin lideri olan çok büyük siteler hitleri binlerce olan benim sitemin hiti günlük 500-1k civarıydı nasıl göze battı anlamadım

JoviaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben anlamıyorum senın sıtenden daha cok hıt alan film sıtelerı var onları kapatmıyorlarda seninkini neden kapatmıslar

hellw4rder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mahkeme kararı ile sadece türkiyede kapanması gerekmiyormu bu sitenin yurt dışındayım yinede giremiyorum

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
site net hayatından silinmiş resmen dns değiştirerek de girilmiyo...

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
bakalım yapacaz bişey yada üste bi bardak soğuk su içeceğiz şu şoku bir atlatayım dava filan uğraşayalımda film şirketleriyle şunu anlamıyorum Türkiyede bu işin lideri olan çok büyük siteler hitleri binlerce olan benim sitemin hiti günlük 500-1k civarıydı nasıl göze battı anlamadım

Siteni birisi şikayet etmişse o yüzden kapatılmıştır,

Bunun hitle bir alakası yok, günde 5-10 kez girilen bir site bile şikayet geldi mi kapatılır.

DerinSevdam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bu konu için üye oldum desem yeri var üye olmadan takip ediyordum ben hocam sitede yönlendirme var büyük ihtimal ben siteye girdim ama hemen yönleniyor sistemi ftp den silermisin bir komple ftp den de silinmiyorsa falan domain panelden sayfa koymayı denermisiniz yapım aşaması gibi sayfa yani dnsleri değiştirmek bile iş görecektir

benim üyelik aktif olana kadar siteyi düzeltmişsiniz zaten sitenin tüm devir işlerini herşeyi ve parolarınızı tüm parolarızı pc nizi virüs taramadan geçiriniz bence

rapidman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım Kolay Gelsin...
Mahkeme Kararıyla Kapandı Diyosa Site Bi Daha Açılmaz Diye Biliyorum...

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
bende suan site acılıyor?? bu sana siteyi satanın bi oyunu felan olabilirmi hem mahkeme kararı olsa asla acılmaz böyle ? bi gariplik varya .. anlamadım

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Mahkeme kararı ile kapanan siteler geri açılmıyor,

Bu işte başka birşey vardır.

DerinSevdam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes en başta diyordiki site mahkeme kararı ile kapandı falan filan bende izleyici olarak takip ediyordum forumu üye oldum üyeliğim aktif oldu arkadaş için yazdım birşeyler sıkıntı olmaz arkadaşım ama tüm şifreleri falan değiştir ve mybb kullanıcısısın ve güncellemelerini falan iyi takip et kurduğun eklentileri falanda incelemeden sakın kurma sayfa eklentisi falanda varsa ona özellikle çok dikkat et aklıma gelenler şuan bu bi sıkıntı yaşarsan pm at bana yardımcı olurum en kısa sürede sitenin tüm her yetkisinide üzerine al

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5