İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem Nasıl Olmuş

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Site güzel ama sitenin türü iyi değil. Üreten siz olsaydınız ne düşünürdünüz?

1 yıl boyunca bir sürü masraf et, uğraş, film çek, tanıt, bastır dağıt. Sonra birileri çıksın internette free olarak yayınlasın? Sonra neden güzel film yapılmıyor? Çünkü, herkes(lafım meclisten dışarı) çalmaya, çırpmaya ve zarar vermeye odaklı kazanç modeli yani kolay yoldan para kazanmayı tercih ediyor.

Biliyorum yaşadığımız şartlar 4, 4'lük değil fakat en azından 1 kere düşünmek gerek bence.

Herkes yapıyor, ben yapmasam sanki bitecek mi korsan içerik?
- Hayır bitmeyecek ama en azından sen bir parçası olmayacaksın. Dünya da cinayetler ve hırsızlıklar da bitmeyecek ve bir sürü insan öldürülüyor. Dünya da bir çok katil, hırsız, kötü insan var diye o zaman biz de elimize bir silah alıp para kazanmaya çıkalım!

Sözlerimin tamamı sana değil, genele söylüyorum.

Vazgeçin artık *****, Crack, Yasa dışı film/müzik/dosya paylaşımlarından. Üretenleride yok etmeyin.

Sırf bu nedenle sadece web tabanlı oyun/uygulama geliştirmeyi seviyorum. En azından yıllarca büyük bir ekiple çalışıp ortaya çıkarttığın değeri 10 günde kendini bilmez 3/5 kişinin crack'leyip free dağıtması olayı yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5