İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem Ne Kadar Eder Satmayı Düşünüyorum Ama Belirliyeceğim Fiyatı Bilmiyorum

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Sitem Ne Kadar Eder Satmayı Düşünüyorum Lütfen Bakın Arkadaşlar
wp bölümü
smf forum bölümü
subdomain nick oluşturucu
subdomain pr sorgulama
gibi sayfalar mevcut alexası 633,432, alexa linki 10, pr değeri 1, banlı yada sandboxu olduğu hiç bir yer yok yaklaşık 5.950 sonucundan 991 - 1000 arasındaki sonuçlar bulunmakta
domain kayıt ve bitiş tarihi
Created: 04-jun-2008
Expires: 04-jun-2011
Updated: 18-apr-2009
hosting bitişte
04/06/2010da
satış sebebim ilgilenemiyorum kendi ismim adına domain alcam onla sadece blog tutcam

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
reklam yeni koydum yani gelir elde etmiyor denilebilecek kadar az 10 gündür var ve 1 dolar oldu adtech kullanıyorum zaten oda 0,01 bazen 0,03 canı nasıl isterse öyle veriyor tık başına googleden alınan hesabta reklam yerleşim yerleri güzel secilirse ( adtechte öyle bir sey söz konusu olmuyor ) otomatik içeriğe göre title alıyor linkler o yüzden menülere yerleştirilirse güzel gelir elde eder site günlük 500tekili var ilgilenmiyordum yeni yeni ilgilenmeye başladım satcağım için boş satmak istemediğimden her geçen günde sıralaması yükseliyor hem alexa olarak hem tekil olarak ayrıca blogta yazdığım yazılar güncel yani [ç]alıntı değil sadece İgor Stravinski ve kandil mesajının yararlı olabileceği için dualar eklendi geri kalan bütün yazılar özgün pr1 olmasına ragmen sitem google tarafından cok seviliyor sanki pr3 gibi ne eklersem çok kısa sürede çıkıyor index googleda tahmini bir fiyat verirseniz en azından satma yada satmama kararı alırım arkadaslar örneğin 50tl 100tl 200tl 500tl vs. vs. gibi

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
1gb 1 yıllık hosting, domain 2008 de kayıt süresi 2011 haziranda son 30tl çok insaflısın ya :)
evet arkadaşlar ne kadar eder site satış bölümüne yönelcem fikirlerinize göre fiyat belirtcem sonuçta çoğunuz satış konusunda benden tecrübeli insanlarsınız fikirlerinizi bekliyorum.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yeni açılcak bir site kolaylıkla bu aşamaları kaydederek çok kısa bir sürede bu kazanca ulaşır.
30 Lira en fazla bence.Harcadığın emeği sen biliyorsun bu rakam belki sana düşük gelcek ama bence en fazla bu.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Dostum ben site içeriği kontrol edip sana fiyat verdim. blogun çoğunu kopyalamışsın. foruma kimse girmiyor aktif üyesi yok denecek kadar az pagerank dediğin şey pagerank filan kontrol etmiyor nick bölümüde bana göre hiç bir işe yaramaz. :) 30 a satsam alırmısın dersen hayır derim. 100YTL den koy bi şansını dene ama 30 YTL den fazla verecek kimse yoktur heralde domaini bir anlam ifade ediyorsa onu bilemicem.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
satıştan vazgeçeyim en iyisi blog pr1 ama smf forum bölümü pr2, pr2 siteye 30tl ye verirsem emeğime yazık günah seneye kadar hostu devam ediyor tam bir sene var domaininde 2 senesi var en mantıklısı ben kendim devam ettireyim

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bendece sen kendin devam en iyi si bu :) . Bu arada smf forumda bir işe yaramıyor yani hit filan yapmaz. eğer sitenin hitini arttırıp gelir elde etmey düşünüyorsan Vbulletin kurmalısın onun içinde 500$ ı gözden çıkarman lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5