İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitem neden hala hit almıyor

hakkabit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu işten biraz olsun anlayan arkadaşlar.sitem domain yaşı 1 yıl olmak üzere.ilk aldığım zaman pek ilgilenemedim.bundan 3 ay önce tekrar başladım.yeni ücretli tema lugesofttan aldım.ücretli seo ayarı yaptırdım.konuları botla çekiyorum.ama botun bir özelliği var.etiket açıklama özgün kendisi üretiyor.arada kendim de manuel yazı ekliyorum.3 aydır her gün guncel tutuyorum.16000 index im var.baclink dofolllow kasıyorum devamlı olarak.google kayıtları falan hepsi tamam.ama bir turlu sitem hit almıyor.gunde tekil 15-20 hepsi bu.nerede yanlış yapıyorum.
sitem:imzadaki

Seo Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sitenizde bot olması öncelikle eksi bir durum diyebilirim. Sandbox'da olma ihtimaliniz de olabilir.

hakkabit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tamam bot eksi bir durum ama dizi sitelerinin çoğu bot kullanıyor.yoksa o kadar dizi elle eklenir mi.sandbox ta değil sitem.hem olsa 16000 index nasıl olur.

Seo Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tamam bot eksi bir durum ama dizi sitelerinin çoğu bot kullanıyor.yoksa o kadar dizi elle eklenir mi.sandbox ta değil sitem.hem olsa 16000 index nasıl olur.

Elbette haklısınız. Siteme SEO yaptırdım ücretli olarak demişsiniz ancak sitenizdeki META kodları bile adam akıllı girilmemiş. Kaba taslak bir SEO uygulanmış sdiyebilirim. Şuan kaynak kodlarına bakıyorum ve gördüğüm malesef ki bu efendim.

Eğer yardım isterseniz, [email protected] adrwesini ekleyiniz. Bir inceleme yapalım

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yahoo Backlinks 30 link gösteriyor sitenize. İçerik olarak da yakın değiller.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bot iyidir .botsuz hit çok masraflı ve emek ister. ama bot kullanmanın da bir raconu vardır.yeni siteye botla başlarsanız o domaini unutun .

bot ne zaman kullanılır?

Sitemizde bot kullanmak için öncelikle siteye emek vereceğiz. hergün 5-10 orjinal içerik gireceğiz.ortalam etiket girip indexlenmek için backlink çalışmması yapacağız.yaklaşık günlük 400 tekil hiti düşmemeye başlayıncaya kadar bot kullanmamak çok önemli. burdaki 400 rakamı 350 olur 700 olur ama önemli olan nokta google gözünde değer kazanmamız olacak. daha sonra botla gün içine yayılmış 25-50 içeriğe kadar sorun olmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5