İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitem nekadar eder.

CtNa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ustad dalgami geciyorsunuz anlayamadim gitti sanirim bi arastirin alexaya bakin bi siz once 50 tlye boyle alexali vede 20 bin indexlik satan varsa 50 tlye hemen ben alacam satan varsada bildirsin almasssam bisey bilmiyom

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
ustad dalgami geciyorsunuz anlayamadim gitti sanirim bi arastirin alexaya bakin bi siz once 50 tlye boyle alexali vede 20 bin indexlik satan varsa 50 tlye hemen ben alacam satan varsada bildirsin almasssam bisey bilmiyom

alexa değeri 1.6m ; 500k'nın altında olsa para edebilirdi belki

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19

Dalga değil gerçekler bunlar. 50 Liradan fazla birşey etmez.
Ama sen fazla satarım diyorsan konusunu aç, alan olursa ne mutlu.

Crossfire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Paypal üzerinden ödeme kabul ediyorsan. 120 dolar'a satın alabilirim.

veritabanı üzerinde oynama olmasın komple almayı düşünüyorum.

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben konuda reklam seziyorum burasida webmaster forumu başka yerde yapsaydın bari. :)

CtNa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dogrudurda sonucta domaini satiyorum o yuzden paylasayim dedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5