İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem Panda tarafından neden cezalandırıldı diyenler

zekihin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar, Panda'nın Türkçe'de de devreye girmesiyle beraber her algoritma değişikliğinde olduğu gibi siteleri dibe vuranlar var. Birçok arkadaş buradan soru soruyor ve çözüm arıyorlar. Yalnız dikkatimi çeken en önemli şey, en temel bilgilerin bile bilinmiyor olması. Yani içeriği tamamen spamdan oluşan birisi benim sitem hiç sebepsiz yere banlandı diyebiliyor. Veya bütün yazıları 100 kelimelik rewrite içerikten oluşan birisi benim sitemin içeriği özgündü, özgün olsan da kar etmiyor diyebiliyor.

Ben de SEOmoz'u okurken 2 gün önce yayımlanmış şu yazıya rastladım: Beating Google's Panda Update - 5 Deadly Content Sins

Bu yazıda bahsedilen hatalar temel bilgiler olsa da yine de birçok kişinin bilmediğini ve bundan faydalanabileceğini düşündüğüm için Türkçe'ye çevirdim. Sitesinin neden cezalandırıldığını anlamayanlara, sitelerine bir ziyaretçi gözüyle bakmalarını tavsiye ediyorum.

Yazının Türkçe çevirisi: Google Panda algoritmasını yenmek – 5 içerik günahı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5