İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem Yavaşladı

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
hostunuz saldırı alıyor olabilir, günün her saatinde böyle yavaşsa eklentilerinizi gözden geçirin, veya hızlı bir servera geçin

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hostunuz saldırı alıyor olabilir, günün her saatinde böyle yavaşsa eklentilerinizi gözden geçirin, veya hızlı bir servera geçin

Yakında reseller paketine geçicem zaten ama hosta saldırı olması biraz mantıksız geliyor. Daha yeni açtım siteyi 1 gün oldu.Sence hangi bileşenleri kapatlamayım?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sitene saldırı değil, sunucunuza saldırı, eğer siteniz kaliteli bir sunucudaysa yine saldırılar olabilir, bilemicem hangi eklentilerin siteyi yavaşlattığını

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sunucuda ddos koruması olmalı, bununla ilgili sorunlarını hostuna aktarmalısın, belki de sorun sendedir, çerezlerini sürekli sil, ccleaner kullan, ayrıca tarayıcında fazla eklenti bulundurmamaya bak

blogcaner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşım eklentilerden olacağını sanmam bende yeni kurdum 10 tane aktif eklenti var birsürü allaha şükür kasma yok bi hostcunla bi iletişime geç istersen

Kalemm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kurduğun eklentilerden olabilir kurduğun eklentileri yazar mısın hepsini

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5