İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitemap çok büyürse ne yapmak gerekiyor?

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
wp'nin sitemap eklentisi çok güzel bir şey ve çok işe yarıyor.bunu herkes biliyordur.

Ancak benim sitemap çok büyüdüğü için sürekli hata veriyor.

bu noktada iki sorum var bilen arkadaşlara?

birincisi sitemap ayarı yaparken sizler etiketleri de sitemapa alıyor musunuz?bir çok yerde gördüm almışlar. ben de 27 bin konu 100bin etiket var dolayısıyla sitemap eklentisiyle olmuyor.

ikinci sorum ise bu site haritasını içeriği çok fazla olan siteler nasıl yapıyorlar?

http://www.hikaye.xyz

T

trgy

Misafir
Etiketleri çıkartıtrsan sorun kalmaz. Etiketlerden önce konuları indexletmeye çalış.

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o zaman wordpressin en büyük artısı olan etiketleme sisteminden faydalanamayız diye düşünüyorum.bunun bir yolu vardır mutlaka.araştırıyorum bakalım bir sonuç bulursam yazarım

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yazıyı okudum hocam.ben seodan falan anlamam.o kadar da okuyorum az buçuk bişeyler kaptık ama yeterli değil sanırım. etiket olayına dönecek olursak hangi hitli siteye bakacak olursak etiketi bolca kullanmış.hatta etiketi olmayan hitli site bulmak imkansız gibi :)

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
o zaman wordpressin en büyük artısı olan etiketleme sisteminden faydalanamayız diye düşünüyorum.bunun bir yolu vardır mutlaka.araştırıyorum bakalım bir sonuç bulursam yazarım

Etiketler sitemapte olmasa dahi faydaları olacaktır. Sitemapte gerçek içerik olsun kafi gelir.

aMCaoGLu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemap Ayarlarında. Site haritasındaki yazı sayısını sınırlandır: (Yeni yazılar site haritasında ilk sıraya yerleştirilsin) Şıkkı Mevcut..Oradaki Boş kutucuğu Sitemapinda Siteye Eklediğin Son Kaç Linkin Gösterileceğini Ayarlayabiliyorsun..

200 Yap Dene.. Olmazsa Daha Az Yap Tekrar Dene...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
scriptleri kendiniz yazarsanız her şeyi kontrol edebilirsiniz. Bende sadece konuları ekledim :D etiketlerde eklenirse sitemap sayısını düşünemiyorum ama sınırsız sitemap ekliyebiliyorum. 9000 le sınırladım daha hızlı indexliyor google boşta fazla geçmiyor.

Wordpress ne kadar büyürse başınıza o kadar çok problem çıkartır.

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
scriptleri kendiniz yazarsanız her şeyi kontrol edebilirsiniz. Bende sadece konuları ekledim :D etiketlerde eklenirse sitemap sayısını düşünemiyorum ama sınırsız sitemap ekliyebiliyorum. 9000 le sınırladım daha hızlı indexliyor google boşta fazla geçmiyor.

Wordpress ne kadar büyürse başınıza o kadar çok problem çıkartır.

peki bunu wpde nasıl yaparız?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5