İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitemap sayısı

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
arkadaslar sitemap yapıp gonderiyorum bildiğim kadarıyla sitemap sayısında bir sınırlama yok ama yinede kesin bilgi etmek istedım belli bir sınıralma varmı sitemapta?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Sitemap ta sınırlama olmayabilir ancak, güncellenme tarihleri farklı zamanlarda olduğu için ne kadar az sitemap eklersek o kadar iyidir görüşündeyim.

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ben onlıne sitemap sitelerini kullanıyorum belli aralıklarlada goagle'a gonderiyorum

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
"Google Sitemaps" da dosyamınızı onaylanması için, içerdeği link sayısı 50.000'i geçmeyecek şekilde oluşturulmalı. 50.000'den fazla link içeren sitemap dosyalarını okumuyor. Hata veriyor.

Bunu da düşünürsek istediğimiz kadar sitemap ekleyebiliyor olmamız gerekir ve bildiğim kadarı ile de bir sınırlama yok.

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
zaten 50000 link yok bende yınede teşekkürler cevabımı aldım

yasin_66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Google Sitemaps" da dosyamınızı onaylanması için, içerdeği link sayısı 50.000'i geçmeyecek şekilde oluşturulmalı. 50.000'den fazla link içeren sitemap dosyalarını okumuyor. Hata veriyor.

Bunu da düşünürsek istediğimiz kadar sitemap ekleyebiliyor olmamız gerekir ve bildiğim kadarı ile de bir sınırlama yok.
peki sitemapın bir suresi varmı ayda birmi yoksa haftalık felanmı yanı süresi varmı yoksa sıklıgı isteğemi bağlı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi