İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitematik - Otomatik site gezici

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Ben bunu serverı yormamak için yazmıştım. Mesela siteler için bot yazıyoruz ya yada haberleri çeken sayfalar oluşturuyoruz. Bunları serverın değilde belirli aralıklara kendi bilgisayarımdan çalıştırmamı sağlıyor. Yani botu yazdım diyelim sayfayıda iyinet.com/bot.php diye ayarladım. Programdan diyorum 60 dk bir girip sayfayı çalıştır :) benim yerime çalıştırıyor. Hosting olup serverı olmayanlar kullanabilir. Program sadece benim eklediğim siteleri belirli aralıkla dolaşıyor benim yerime. Yada buna benzer çalışan bir iki sitem var. Bir iki sayfayı açıp yenilemem gerekiyor site işleri halletsin diye. Yada artık siz nasıl bir yol kullanırsınız bilmiyorum.

Program çalışınca kapatmak için saatin yanına gelerek orada sağ tuşa basıp çıkış demeniz lazım :) resimde gördüğünüz gibi programın iconu yok.

site ekle ye basıp açılan sayfadaki navigatorbar yardımı ile siteleri ekleye bilirsiniz. Navigator bar daki
+ yeni kayıt demek
- kayıtı sil
yukarı ok işareti düzenle demek
tamam işareti var çek atarlarya oda kaydet demek
x iptal et
en son dakide yenile demek
diğerleride kayıtlar arasında gezinmeyi sağlar.

www.delphidersleri.com/sitematik.rar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5