İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitemde bi kaç edit yaptım bir soru?

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar önceden burayada yazmıştım siteme adsense yerleşimleri hakkında ve bi sorun olmıyacağını da söylemiştiler. fakat bu gün bir düzenleme yapıp biraz içeriği değiştirdim sizce sitenin görünüşü adsenseyi etkiler mi? cevaplarınızı bekliyorum iyi akşamlar :)

edit:Gerek kalmadı arkadaşlar saolun bi sorun olmıyacağını söylediler.

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adsensenin sitenin düzeniyle alakası yok. Fakat içerisinde ki her kelimeyle alakası olabilir. Sonuçta site içindeki kelimeler doğrultusunda reklam gösterimi yapılıyor.

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adsensenin sitenin düzeniyle alakası yok. Fakat içerisinde ki her kelimeyle alakası olabilir. Sonuçta site içindeki kelimeler doğrultusunda reklam gösterimi yapılıyor.

ben sadece yerleşimden dolayı bir sorun olup olmıyacağını sormuştum. ilginizden dolayı teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5