İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemde Bir Kaç Tane Manket Fotografı Var. Adense İçin Ban Sebebi Olur mu ?

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.

Sitem de zaman zaman gerek yerli gerek yabancı ünlünün fotograflarını paylaşıyorum.

Adsense açısından sıkıntı yaratır mı ? Ban sebebi olabilir mi ?

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Resmine göre değişir. Çıplaklık sınırı etkileyecektir durumu. Haber sitelerinde de bir sürü manken resmi var ancak bir de +18 seviyesinde resimler olan siteler var ikisini iyi ayırt etmek lazım

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman tüm resimleri tek tek elden geçirmem lazım.

Yada Adsenseden uzak durayım.

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlar sakın. çok örnekleri var. riske girme

Site hit almaya başladı. Süreklide bir yükseliş var. Ufak ufak olsada hit artıyor. Adsense den artık vaz geçtim. Başvurmayacağım.

1,3k tekil hitle az da olsa bir reklam geliri elde etmek isterim. Bunun için tavsiyesi olan var mı ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
manken resimleri başlığı altındaki yayınlayacağın resimler normal manken resimleri olmalı
bikinili ya da deniz kenarında üstsüz çekilmiş fotoğraflar olmamalı, zaten bunlar da olmayınca hitlenmez blog, en iyisi farklı networkler dene, reklamstore olabilir
eğer tamamen yetişkin içerik yayınlarsan hızlıreklam a geç

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamamen yetişkin içerik değil. Ama en azından o gün gazetelerde yada haberlerde çıkmış bir ünlü ile ilgili haber varsa bende bunu konu yapıp resimlerini ekliyorum.

Siteye baktığınızda öyle yetişkin bir içerik gözükmüyor. Girilen 200 kadar konu içinde toplasan 10 konuyu geçmez katalog resimlerinin olduğu.

Ufak bir ayıklama yapılırsa sorun olmaz diye düşünmeye başladım.

Konuda bilgili arkadaşlar vakit bulupta incelerse çok sevinirim.

www.bilginipasla.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5