İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitemde film, müzik klip vb. videolar yayımlıyorum ama

yenimakale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar, sitemin forum bölümünde film, klip, müzik videoları vb. şeyler yayımlıyorum. bunlar adsense için sorun teşkil eder mi?

Yalnız şunlar var:

* Şuan forumda google reklamları kullanmıyorum (Eğer bir sorun teşkil ediyorsa ilgili bölümde google reklamlarını kullanmamam sorun oluşturmaz di mi?)

* Sitede full film var.

Eğer full film, dizilerden alıntılar vb. konularda youtube, yahoo, google ve megavideo videolarını yayımlarsam ve bu banlanma sebebiyse, ama forum bölümünde sadece bu ilgili sayfalarda google reklamlarının çıkmasını istemiyorsam bunu başarabilir miyim? ve bu ban sebebi olmaktan çıkar di mi?

çok iyi anlatabildim mi bilmiyorum ama :) yardımcı olursanız sevinirim.

Sanırım görmeniz, yorum yapmanız için daha kolay olur:

Anasayfamda ve makalelerde şuan reklam var: www.yenimakale.com
Forum bölümünde şuan hiç reklam yok, ilgili sayfalarda da yok: http://www.yenimakale.com/forum/viewforum.php?f=58

açıklamalarınız için şimdiden teşekkür ederim. 100 dolar olmak üzere ve ilk ödeme olacak, ilkini atlatayım diye her şeye dikkat ediyorum :)

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bildigim ve ogrendigim kadar telif hakkin olan hersey marez'e girer ( sinema, film, oyun vb hatta avrupa yakasi dizisi bile ( atv artik bolumleri satisa cikardi) ) marezde google amcadan ban sebebi ;)

yenimakale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marez olan kısım

marez olan kısım o kısma google adsense reklamlarını koymazsam bir sorun oluşturmaz heralde di mi?

bir de, böyle bir şey yapmaya kalkıştığımda forumun sadece bir bölümünde google reklamlarının gözükmemesini istemek olur bu. phpbb3 kullanıyorum. bilginiz var mı o konuda. yani bütün bölümlerde görünecek ama sadece marez bölümünde görünmeyecek.

açıklaman içinde teşekkür ederim arkadaşım.

yenimakale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar cevap verebilecek olan yok mu acaba :) cevap verene teşekkür etcem, söz :D

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sitenize malum sayfalardan giriş yapan ziyaretçiler diğer sayfalardaki reklamlara tıklarsa ( ki tıklar ) Google AdSense sizi geçersiz tıklama yaptırtmaya teşvik'ten cezalandıracaktır...

kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5