İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemde Tanıtım Yazılarınızı Yayınlayabilirim

cinmistik78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba
Sitem %95 özgün içeriklerden oluşmaktadır. Kontrollerini yapabilirsiniz. Ve neredeyse her gün en az bir tane içerik girildi. (Sınav dönemlerimde en fazla bir-iki gün boş bıraktım )

Sitemin günlük hit durum 200-750 arasında değişmekte. (Genelde 300-350 arasında seyrediyor)

Sitemin istediğiniz analizlerini yaptırabilirsiniz.

En Fazla 5 tane yazı alınacaktır ve bu yazılar 3'er gün arayla yayınlanacaktır. Yazılarda en fazla 3 link çıkışı olmalıdır.

Yazıları 10k takipçisi olan twitter hesabından ve toplamı 20 k olan 3 tane facebook sayfalarından da paylaşıyorum.

Fiyat konusuna gelirsek yazı başı 15 TL .

Bu yayınlama işini acil paraya ihtiyacım olduğu için yapmıyorum. Eğer biriyle anlaşırsam aldığım parayı tekrar sitemin gelişimi için harcayacağım. O yüzden bu yazı yayınlama işi olursa olur olmazsa olmaz. Bundan dolayı fiyatlarda pek bir indirim düşünmüyorum.

Sitem : http://www.sagliklihayatimiz.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5