İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemde Yaptıgım Değişiklikler Görünmüyor

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sitemde yaptıgım değişiklikler gorunmuyor.wp admine giriş yapıp geri donuyorum son yazılarım ve yaptıgım değişikler cıkıyor ancak çerezleri siliyorum yıne yok. tema dosyalarını siliyorum siteye hala ulasabiliyorum. w3 total cache eklentisi kullanıyorum pasifleştirdim ancak yine olmadı. bu durum neden kaynaklanıyor olabilir ?

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
acaba win hostmu kullanıyorsunuz? ve acaba kalıcı bağıntıları mı değiştirdiniz?

evetse ekleyin ilgileneyim (imzada)

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
w3 total cache eklentisinden kaynaklanıyor arkadaşım bunun için...
“Empty all cache” butonu var arkadaşım ona tıkladıgın anda yaptıgın degişiklikler hemen temana yansıyacaktır..

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
acaba win hostmu kullanıyorsunuz? ve acaba kalıcı bağıntıları mı değiştirdiniz?

evetse ekleyin ilgileneyim (imzada)

hayır :) teşekkürler.

w3 total cache eklentisinden kaynaklanıyor arkadaşım bunun için...
“Empty all cache” butonu var arkadaşım ona tıkladıgın anda yaptıgın degişiklikler hemen temana yansıyacaktır..

dedigim halde gorunmuyor anlamadım :eek:ha:

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çözümü yazdıgım gibi kardeşim wp admin panelinde üstte çıkması lazım cache ayar bölümüne gir ordada görünmesi lazım bende kullanıyorum degişikliklerden sonra aynı uygulamayı yapıyorum sorun yok

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
çözümü yazdıgım gibi kardeşim wp admin panelinde üstte çıkması lazım cache ayar bölümüne gir ordada görünmesi lazım bende kullanıyorum degişikliklerden sonra aynı uygulamayı yapıyorum sorun yok

Öyle ancak yaptıgım halde bir türlü olmuyor..

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
kafayı yıyecem eklentıyı tamamen kaldırdım. temayı sildim diğer tarayıcıdan veya proxyden hala eski anasayfa gorunuyor. wp admine giriş yapıp geri donuyorum normal oluyor. cıkıs yapıyorum aynı. deliricem 3 4 gündür bu sorun devam ediyor

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
eklentiden cache ye tıklayıp bi fotograf yayınlarmısın admin panelinde çok acayip çıkması lazm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5