İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitemdeki eski yazılar gözükmüyor?

kkalkan47

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sitemdeki eski yazılar gözükmüyor.Bu problemi çözmek için ne yapmalıyım yardımmmm.Birde yazıların alttında aşagıdaki hata veriyor

Fatal error: Call to undefined function get_the_etiketler() in /home/kayhan/public_html/wp-content/themes/Fiono/archive.php on line 36

Kazim1001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba galiba fonksiyon tanımlı değil ...archive.php dosyasının içini kontrol etmeyi deneyin...

daha olmadı içindeki fonksiyonları varyasılan bir archive.php dosyası ile değiştirin...

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
-Hocam sorununuz şu şekilde mi;
Mesala ben Seo kategorili birşeye tıkladım içerik gözüküyor fakat tıkladığımda açılmıyor.?
(Böyle bir sorun ise bir bilgim yok)

+Ya da ne kategorilerde gözüküyor,ne de anasayfa da diyorsanız,siz veri tabanınızı silmiş olabilirsiniz veya sistem değiştirmiş olabilirsiniz.

kkalkan47

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-Hocam sorununuz şu şekilde mi;
Mesala ben Seo kategorili birşeye tıkladım içerik gözüküyor fakat tıkladığımda açılmıyor.?
(Böyle bir sorun ise bir bilgim yok)

+Ya da ne kategorilerde gözüküyor,ne de anasayfa da diyorsanız,siz veri tabanınızı silmiş olabilirsiniz veya sistem değiştirmiş olabilirsiniz.

sadece anasayfada gözüküyor kategorilerde gözükmüyor yardım bekliyorum arkadaşlar

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bi güncelleme falan yap, farklı bi tema kullan, htaccesini kontrol et
bunları dene birde

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
get_the_etiketler() pluginden kaynaklanıyor olabilir. Tüm eklentileri etkisizleştir. Sorun giderilirse hatalı eklentiyi devre dışı bırakıp başka eklenti kullanırsın.

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
get_the_etiketler() pluginden kaynaklanıyor olabilir. Tüm eklentileri etkisizleştir. Sorun giderilirse hatalı eklentiyi devre dışı bırakıp başka eklenti kullanırsın.

eif in dediği gibi ilk yapılması gereken eklentileri devre dışı bırakmak ve o şekilde denemek. olmazsa ona göre bir çözüm bulunur

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
pluginlerde sorun olacağını zannetmiyorum, wordpressi ya da teması birbiriyle uyumsuz gibi gözüküyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5