Sitemdeki iletişim formu üzerinden saldırı yapıyorlar

kodmanyagha

0
Yasakli Uye
Katılım
27 Ocak 2008
Mesajlar
102
Reaction score
0
Konum
İzmir
Merhaba arkadaşlar. 2 tane sitem var www.nixarsoft.com ve www.toplusms.tc bu sitelerimdeki iletişim formlarından saldırı yapıldı. Saldırıyı acunetix ile yapıyorlar. İletişim formuma gelen maillerin görüntülerini paylaşıyorum:

1.png

2.png


Adam formu otomatiğe bağlamış tüm xss taktiklerini deniyor. 250den fazla deneme yapmış ve hepsi için mail geldi bana. Bunu yapan kişi büyük ihtimalle forum sitelerinde takılıyordur ve bu yazıyı okuyacaktır. Dostum biraz daha orjinal olmalısın. Kendi yöntemlerini geliştir. 12 yıllık bir programcıdan böyle basit yöntemlerle bilgi çalamayacağını bilmelisin. Biraz büyü ondan sonra yine beklerim.

Bunu kim yapıyor bilmiyorum, hangi maksatla yapıyor bilmiyorum ama maksadına ulaşamayacağını biliyorum. Böyle ergensel davranışlarla hiçbir yere varamayacağını zamanla öğrenecektir. Acunetixle yapıyor saldırıyı bu arkadaş. Daha öğrenmesi gereken çok şey var. Yeğenim sen babanın 3310 telefonuyla yılan oynarken ben delphi ile hek programları yazıyordum.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst