İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme 4 Saat önce ekledigim Konuyu Google da Nasıl İndexlettiririm ?

XizoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteme 4 Saat önce ekledigim Konuyu Google da Nasıl İndexlettiririm ?

Backlink'im Cok olmasimi gerekiyor

Edit: Ekledigim konu google da hic bir sitede bulunmamaktadir.

yakoSin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Backlink + Sitemap vs vs ..Ama ben sana şunu söyleyebilirim..
Hani bu ara yabancı içerikli bloklara comment atmak moda ya , orda site adresini değil sitemap'in adresini ver.. Hepsine değil tabi 3-5 tanesine vermen fazlasıyla yetecektir sana ;)
şimdi 4 saat bekliyosan bu işlemden sonra bu süre 8-10 kat azalacaktır , emin ol

XizoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Simdi heycanlandim =) bende bloglara site adresini veriyordum bidahakine sitemap'in adresini veririm Saolasin bu arada backlinkim 180 felan birde site yeni acildi

yakoSin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Simdi heycanlandim =) bende bloglara site adresini veriyordum bidahakine sitemap'in adresini veririm Saolasin bu arada backlinkim 180 felan birde site yeni acildi
Heycanlanacak birşey yok sakin ol :p Dediğim gibi her blogada o şekilde yapma , ters etki falan olmasın..3-5 tane yeterli..İlerde baktın indexlenme süresi sana yine uzun geldi , 3-5 comment daha atarsın o şekilde..

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kisaca spam yap diyorsun yani. Bari yeni baslayanlar yerinde hemen millete spam yapmayi ögretmeyin.

yakoSin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kisaca spam yap diyorsun yani. Bari yeni baslayanlar yerinde hemen millete spam yapmayi ögretmeyin.
Abi comment var comment var..Sen ingilizce biliyosundur (bu iş için genelde yabancı forumlar tercih ediliyor ya) commenti konuya paralel doğrultuda atarsın ama ben ingilizce bilmiyorumdur spam yaparım..Yani Spam yapıp yapmamak arkadaşa bağlı..Ben sadace bu şekilde yapılabilir dedim..Yinede özür dilerim kusura bakmayın..

Bugünlerde comment atmak moda olduğu için o örneği verdim , arkadaş kendi sitelerindende linki o şekilde verirse sitesine aynı etkiyi görür :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5