İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme bazıları girerken,bazıları giremiyor.Sebebi ne olabilir?

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar sitemi yaklaşık beş gün önce mecburiyetten yeni bir hosta taşıdım.Artık dnslerin oturmuş olması lazım.Ama siteme bazıları girerken,benim gibi bazıları da giremiyor.Çözümü var mıdır?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Dns ayarlarını "otomatik olarak al" yap girersiniz.

Ttnet filtreleri yüzünden oluyor. İllegal sitelere girmek için dns veya ip değiştirirsen, legal sitelere girerken sorun yaşayabiliyorsun. Otomatik olarak al ayarları.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Kesinlikle dns'den kaynaklanıyordur ancak tarayıcı çerezlerinden vs. de kaynaklanıyor olabilir.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Tamam işte, sen dns ayarlarını değiştiriyorsun, illegal sitelere girmek için.

O yüzden legal sitelere girerken sorun yaşıyorsun. Sadece senin sitene özgü değil bende kendi sitelerimde yaşadım bunu.

Dns ayarların otomatik olsun, yoksa legal olan pekçok sitede daha sorun yaşarsın. Bunun kesin çözümü varmı hosttan mı kaynaklı tam bulamadım.

Ama kesin olan şey, dns ayarların otomatik olarak alınsın, o zaman sıkıntı yok.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Siten bendede açılmadı o zaman sorun başka, sitene girenler nasıl girebiliyor ? Acaba önbelleği silmedilerde eski sayfalardamı geziyorlar da, site açıldı sanıyorlar ?

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Valla önbelleği gezmiyorlar orası garanti.çünkü bende arkadaşın bilgisayarından girdim kontrol ettim.Siteyi başka bir hosta taşımalı mıyım?

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitenizin hostunun dns ayarları ile ilgili olabilir bende bi ara bu sorunu yaşıyordum hosta söylemiştim düzelmemişti sonradan zamanla düzeldi nasıl düzeldi bende bilmiyorum ama hostunun dns ayarları ile ilgili olduğu büyük ihtimal...

okanakca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence aynen devam edin. Zaten dediğiniz konularda çok fazla site var rekabet çok.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yeni hosta taşıdık hayırlısı bakalım.

Ekleme: Yeni hosta taşıdık hayırlısı bakalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5