İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme elle haber ekleyince nasıl fotoğraf koyacağım ??? Yardım edebilir misiniz?

maske007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Merhaba.Benim bir genel portal sitem var. Siteme bir kaç konu üzerinden bi hayli fazla hit geliyor.Ben o hitleri arttırmak için botun çektiği haberler dışında manuel haber eklemek istiyorum.Haberi ekliyorum fakat resim çıkmıyor. Malum siteye gelenlerin büyük bir kesiimi de görseller sekmesinden girdiği için bende gerekli hiti kazanamıyorum. http://www.tutkukafe.com/magazindetay-693-Hilal-Cebeci-Soyunma-Kabininde-Poz-Verdi.html mesela bu konuya nasıl resim ekleyeceğimi bilmiyorum.Eklememe yardım edecek biri var mı ? Yardım edene + rep verilecektir...

maske007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Hocam Mozilla dan girin ve siteye girmeden çerezleri silin :D bu şekilde de olmuyorsa googleden aratın siteyi :D

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bütün haber siteleri botla çekiyor arkadaşlar ne farkları var biri tutuyor biri tutmuyor seolarında o kadar farkta yok biri pr7 olmuş birinde pr 1-2

eminy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google anlayabiliyor , aynı kişinin sitesi olduğunu, böyle birşey olmuş olabilir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5