İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme Forum Eklemek İstiyorum?

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben websiteme forum eklemek istiyorum fakat nerden ve nasıl başlayacağımı bilmiyorum.

Sizden istediğim bana öneride bulunmanız şu forumla başla şunla devam et gibi.Şimdilik ücretsiz bir forum sistemi istiyorum öyle çok güzel olmasınada gerek yok zaten böyle bir forum kurmayacağım başlık sayısı az olacak ona göre bir forum sistemi istiyorum.

Ve forumu bulduktan sonra nasıl kurulacak ve nasıl devam edececiğm biraz bilgi verirseniz sevinirim ?

teşekkürler

fblimehmet35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
PhpKolay Forum Var Orada Portalda Forumda Kurulumu Var Anlatımlı Detaylı

Tövbe]{aR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forum kurmak iştiyorsun bende hazır bi forum var yapman gereken linkini sitene koymak beraber calısabiliriz tabi işterseniz...

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
imzandaki forumsa olmaz hatta hiçbir forum olmaz çünkü bende en fazla 10 kategori olacak sitemle ilgili ondan dolayı bağımsız olması lazım yinde saol.... hemde forum işi ertelendi gibi..

yinede fikirlerinizi alalım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5