İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme googleden girmiş gibi link versem faydası olur mu?

progenit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamun aleyküm,

Benim bir film sitem var oraya diğer sitemin linikini şu şekilde verdim;

Yukardaki linke tıklayınca buraya giriyorlar: http://fullfilmdiziizle.com/

Yani kişi linke benim sitemden tıklamış olmasına rağmen, googledan diğer siteme geliyormuş gibi görünecek.

Ben hiç anlamıyorum bu işten ama yaptım böyle birşey sizce işe yarar mı Google'un diğer siteme ilgisini arttırmaya?

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu konuda bir makale okumuştum. Facebooka reklam yaparken felan linkinizi bu şekilde verin böylecede faceden degil googledan gelmiş gibi gözükür size yararı olur diyordu :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben kelimeme google linki vermiştim bloga, sandboxa girdi site hemen girdi hemde, beklemedi bile 1 kaç gün

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Bununla ilgili bi deneme yapmıştım. Google linkimi siteme eklemiştim ama filtreye girdim (bundan dolayı değildir büyük ihtimal). Hemen ardından, o kelimede ilk sıradaki sitenin linkini eklediğimde ise o site ikinci sıraya düşmüştü. Belki bi tesadüftür..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Otorite sitelere link cikisi yaparak komsuluk kazanmak sizin sitenizin de iyi siteler grubuna katilmasina yardimci bir unsur.

Ama google'a link vermekten bahsedilmemis. X sitesinden Y sitesine verilen linki Google uzerinden vererek Y ye faydasi olur mu denmis.

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Google tarafından önlemi alınmıştır ban yiyebilirsin bunun yerine forumda google aramasıyla hit sağlayabileceğin program var onu denemen daha mantıklı backlinkden..

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
facebook'ta işe yaramıştı ama bu linki siteye yerleştirdiğim zaman site uçurumdan düşermiş gibi son sürat gerilere düşmüştü , site içinde kullanıldığı zaman ters tepiyor bunun dışında facebook twitter gibi sosyal sitelerde işe yarıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5