İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme saldırı oluyor.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Kesinlikle korkutmayin, gidin savciliga verin. Eline her firsat gecisinde bunu yapacagindan supheniz olmasin.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar benim ekmeğime mani olacak adamı açıkcası rahat bırakmam. Benim saldırı yediğim site benim geçim kaynağım ve o kaynak elimden giderse kendi alanımda savaş çıkartırım ki bunu biraz cesareti olan herkes yapar. Savcılığın felan bu konularda çözüm bulacağına pek inanmıyorum.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Istanbul'da isen sen uzerine dus, savciliga suc duyurusunda bulun, ben islemlerini hizlandirabilirim. Sadece uzerine duseni yap bana pm den bildir.

Kolay gelsin.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar
Ben bu Bahri'yi tanıyorum.18 yaşında biri.Adana'da oturuyor ve böyle irc ortamlarına takılır.MSN loglarına bakınca nickinden tanıdım.Tekrar MSN'e girdiğinde tehdit edin isterseniz Adana'da Kenan Evren Bulvarında oturduğunu öğrendim seni savcılığa verdim yakında adresine kağıt gelir derseniz korkacağına emin olabilirsiniz.

Merhaba,
Kenan evren bulvarında ikamet etmiyor. Süleyman Demirel Bulvarı Erciyes Apt karşısında oturmakta. Yalnız şimdiye kırk kere harddiskini parçalamış yenisini almıştır. Bahri genc ve hırslı bir cocuk bir ara sohbetimizde abi bu forumlarda yazıyorlar sen eskisin bilirsin demiştir ne demiştim bu adamlar kelimeleri kullanarak spam bot veya reklam gibi işlerin kötü oldugunu söyleyip namus abidesi gibi davranır sonra msn penceremizi açınca kardeş 100 ytl verim sunun reklamını yap 500 verim bunu yap derler dedi. azda haksız degil bu tür insanlara arz olmazsa oda talebi karşılamaz kanısındayım.

not : bilgilendirme.

BocekMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olabilir doğrudur,en son gördüğümde(2,5-3 sene önce) Kenan Evren Bulvarında oturuyordu sonra noldu bilmiyorum.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru kişi ise deşifre olması iyi. Gelip burada yazıp özür dilemesini görsem ben affederdim. Sonuçta hırs yapmıştır çocuk, enerjisini başka yerde kullansa iyi işler çıkartacak biridir bunları yapabiliyorsa. Bir şans verin derim.

Tabi siz bilirsiniz. Ben eğitimci olduğum için belkide fazla toleranslıyım bilemiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5